پیام تبریک فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت به مناسبت روز خبرنگار
پیام تبریک فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت به مناسبت روز خبرنگار
رشت_سرتوک_فرمانده سپاه ناحیه مرکزی شهرستان رشت به مناسبت ۱۷ مردادماه و سالروز شهادت محمود صارمی همچنین روز خبرنگار، پیامی صادر کرد.

بسمه تعالی
“ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ”

تعهد در برابر مردم و مصالح جامعه،
حق محوری، حق طلبی و حق گویی خلاصه اینکه ” جهاد تبیین ” از مهم‌ترین ویژگی‌های یک خبرنگار موفق در شرایط امروز است.

از مهم‌ترین ویژگی‌های خبرنگار، داشتن عشق و علاقه خبرنگاری است، کسی باید وارد عرصه جذّاب و در عین حال پر مخاطره خبرنگاری شود که ضمن داشتن این استعداد، از هنر واژه گزینی، شمّ خبری، حوصله زیاد و نگاه موشکافانه و دقیق نیز برخوردار باشد و تلاش کند رویداد‌ها را همان طور که اتفاق افتاده منتشر کند، نه آن طور که خود می‌خواسته اتفاق بیفتد.
هفدهم مردادماه، سالروز بزرگداشت شهادت شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است که به این حرفه مقدس اعتباری والا بخشیده و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند و به همه ثابت کردند که خبرنگاران، راویان صدیق هستند که در مسیر حقیقت تا آخرین لحظه دست از تلاش و جهاد بر نمی دارند.
بنده این روز بزرگ را به همه خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه نگاران و صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و مراتب تقدیر و سپاس خالصانه خود را از تلاش خستگی ناپذیر جامعه شریف خبرنگاران ابراز می نمایم و آرزوی سلامتی، توفیق و سربلندی را برای تمامی دست‌اندرکاران در حوزه مطبوعات، رسانه و اطلاع رسانی بویژه خبرنگاران و فعالین فضای مجازی و فعال در عرصه‌های مختلف خبری در شهرستان رشت را از خداوند منان مسئلت دارم.

سرهنگ پاسدار سیداکبر قاسمی
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت