پیام فرماندار رشت به مناسبت روز جهانی قدس
پیام فرماندار رشت به مناسبت روز جهانی قدس
سرتوک_فرماندار رشت با ارسال پیامی فرارسیدن روز جهانی قدس را گرامی داشت.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک_ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ دکتر میرشمس مومنی زاده به مناسبت روز جهانی قدس با ارسال پیامی فرارسیدن این یوم الله را گرامی داشت. متن پیام فرماندار رشت بدبن شرح است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس، روز نمایش شکوه اتحاد و همبستگی جهان اسلام و تجلی همدلی و فریاد برائت از ظلم و ستم امت واحده اسلامی بر علیه رژیم غاصب صهیونیست است. روزی که قطره قطره حمایت ملت های آزاده و مستقل جهان از قیام ملت مظلوم و قهرمان فلسطین، اقیانوس عظیمی از خروش یکپارچه ملت های اسلامی، علیه هر گونه تجاوز و اشغالگری را در برابر دیده گان جهانیان به نمایش می گذارد .
بی شک رستاخیز شورانگیز و خیزش انقلابی ملل اسلامی و همبستگی جهانی مسلمانان هوشیار و عدالت جوی سراسر جهان در روز قدس، رویاهای صهیونیسم و استکبار جهانی را سخت آشفته می سازد و کاخ آرزوهای خام و دست نایافتنی آنان را در هم فرومی ریزد.
مردم شریف استان گیلان و شهرستان رشت نیز سالهاست به مانند همه ملت انقلابی و شهید پرور ایران اسلامی اهمیت و جایگاه قدس، این سرزمین وحی و قبله نخستین جهان اسلام را می‌شناسد و در دفاع از حریم آن در طول سالیان لحظه‌ای تعلل و سستی به خود راه نداده اند.

اگرچه در شرایطی به استقبال روز جهانی قدس می رویم که راهپیمایی این روز گرانقدر به دلیل شیوع ویروس کرونا همانند سالهای گذشته برگزار نخواهد شد. لیکن آزادی خواهان و عدالت طلبان عالم در همه حال فریاد انزجار و نفرت خود را از ظلم و استکبار صهیونیست و ایادی آنان ، بلند تر و رساتر از همیشه به گوش جهانیان خواهند رساند.
در واپسین روزهای ماه مبارک رمضان، آرزو می کنیم به یاری خداوند متعال، شاهد آزادی هر چه سریعتر قبله اول مسلمین و پایان مظلومیت ملت ستمدیده فلسطین باشیم.
دکتر میرشمس مومنی زاده_فرماندار رشت