پیام فرماندار رشت به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی
پیام فرماندار رشت به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی
رشت_سرتوک_فرماندار رشت با ارسال پیامی سالروز حماسه 9دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را تبریک گفت.

به گزارش سرتوک، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ به مناسبت سالروز حماسه تاریخی ۹ دی و روز بصیرت و میثاق با ولایت، مهندس علی فتح اللهی با ارسال پیامی،این روز را به مردم بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی به ویژه مردمان غیور دیار قهرمان پرور میرزا کوچک خان جنگلی تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:حماسه ۹ دی و پیشتازی مردم غیور و ولایتمدار گیلان در راهپیمایی هشتم دی ماه ۱۳۸۸ نقطه ی عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرینی در افتخارات مردان و زنان ایران اسلامی و دیار قهرمان پرور گیلان به شمار می رود که نماد عزت،استقلال و بصیرت مردمانی است که در همه پیچ های تاریخی تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمانهای انقلاب ایستاده اند.

خلق حماسه هشتم و نهم دی و تبلور آن در تاریخ مبارزات ملت ایران، متعلق به آحاد امت بصیر و سلحشور ایران اسلامی است که با حضور و بصیرت خویش، خط بطلانی بر همه توطئه‌ها و حمایت‌های آشکار سران استکبار جهانی و هجمه‌های رسانه‌ای آنان کشیدند.

اینجانب ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی ، این روز را به همه مردم بصیر و ولایتمدار به ویژه مردمان دیار دلیرمردانی همچون سردار جنگل تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون ملت ایران را در سایه عنایات امام عصر (عج) و تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری از خداوند سبحان آرزومندم.