پیام مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان به مناسبت روز پزشک
پیام مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان به مناسبت روز پزشک
رشت_سرتوک_مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان ، در پیامی به مناسبت فرا رسیدن یکم شهریور ماه زادروز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک، این روز را به جامعه پزشکی ایران اسلامی تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش سرتوک_به نقل از خط گیلان ، دکتر جمشید محمدی مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان با انتشار پیامی فرا رسیدن یکم شهریور ماه زادروز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک، این روز را به جامعه پزشکی ایران اسلامی تبریک و تهنیت گفت.

براساس گزارش خبرنگار خط گیلان درمتن این پیام آمده است:یکم شهریور ماه، زاد روز دانشمند بزرگ و طبیب برجسته ونامدار ایرانی، شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا فرصتی مغتنم و مناسب برای یادآوری و درک اهمیت جایگاه و خدمات جامعه پرتلاش و توانمند پزشکی است. بی شک حضور حماسی جامعه پزشکی دراین شرایط حساس کنونی فصل درخشانی را رقم زده است که با تقدیم شهیدان در حوزه سلامت ، فضای فرهنگی این جامعه را عزت و آبرو بخشیده ‌است

در بخش پایانی این پیام  آمده است :مردم فهیم و با ذکاوت ایران اسلامی، خدمات خالصانه این قشر زحمت کش را هیچگاه فراموش نمی کنند. اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جامعه پزشکی این روز خجسته را تبریک وتهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان سرافرازی و توفیق روزافزون همه ی پزشکان عالیقدر را مسالت می نمایم.