۱۵ پروژه صنعت برق استان تهران افتتاح شد
۱۵ پروژه صنعت برق استان تهران افتتاح شد
حضور وزیر نیرو در چهاردهمین هفته پويش #هرهفته_الف_ب_ايران؛ ۱۵ پروژه صنعت برق استان تهران افتتاح شد.

به گزارش سرتوک، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون): با حضور وزیر نیرو در چهاردهمین هفته پویش #هرهفته الف ب_ایران؛ ۱۵ پروژه صنعت برق استان تهران افتتاح شد

۱۵ پروژه فوق توزیع شرکت برق منطقه‌ای تهران با سرمایه‌گذاری ۲۸۵ میلیارد تومان، در قالب چهاردهمین هفته پویش #هرهفته الف ب_ایران با حضور وزیر نیرو و از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح  شد.

این گزارش حاکی است ، این پروژه‌ها با هزینه‌ای بالغ بر ۲ میلیارد و ۸۵۲ میلیون ریال و با هدف افزایش قابلیت اطمینان و پایداری شبکه فوق‌توزیع در استان‌ تهران برای گذر از پیک بار ۹۹ و پیشگیری از بروز حوادث ناخواسته در شبکه اجرا شده است.

پست ۶۳ کیلوولت کارون، تقویت و توسعه پست‌های شمس آباد ۲، پاکدشت، فاطمیه، مشیریه، ظفر و نصب فیدرهای ۲۰ کیلوولت ترانس سوم شهریار، خطوط ۶۳ کیلوولت ارتباطی طرشت، شریف آباد، شیخ بهایی، ورامین، دوشان تپه_شهدا و دوشان تپه _پیروزی و پروژه‌های اصلاح و بهینه‌سازی در ۸ شبکه، نصب و بهره‌برداری خازن‌های ۲۰ کیلوولت در ۳۰ پست فوق توزیع، طرح‌های افتتاح شده این هفته از پویش به‌شمار می‌رود.

استفاده حداکثری از توان تولید ملی و تجهیزات ساخت داخل کشور به میزان بیش از ۹۷ درصد از ویژگی‌های بارز این پروژه‌ها محسوب می شود.