۵۳ پروژه رفع ضعف برق درشهرستان رضوانشهر اجرا شد
۵۳ پروژه رفع ضعف برق درشهرستان رضوانشهر اجرا شد
رشت_سرتوک_مدیر توزیع برق شهرستان رضوانشهر گفت :تا پایان مهر ماه امسال 53 پروژه برای رفع ضعف برق مشترکین به اجراء درآمد و اجرای این پروژه تا پایان سال با جدیت پیگیری خواهد شد.

به گزارش سرتوک ، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان ، ناصر پورامینی مدیر توزیع برق شهرستان رضوانشهر افزود: باوجود تنگناهای مالی و شیوع گسترده کرونا، از ابتدای سال تا پایان مهر ۹۹ و با تلاش همکاران امور توزیع برق رضوانشهر ۶٫۴ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۵٫۲ کیلومتر شبکه فشار متوسط در سطح این شهرستان احداث شده است.

پورامینی خاطرنشان کرد: در راستای واگذاری انشعاب برق به متقاضیان جدید از ابتدای سال تا پایان مهرماه ۸۷۵ مشترک جدید به مشرکین امور توزیع برق رضوانشهر افزوده شد.

وی گفت: درراستای تامین برق پایدار برای مردم شریف شهرستان قریب به ۱۸ کیلومتر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شد و تلاش می شود با برنامه ریزی مناسب و پس از جذب اعتبارات لازم بازسازی شبکه های فرسوده با سرعت و جدیت انجام پذیرد تا در طول سال به ویژه در زمان وقوع بحران های جوی کمترین مشکل برای مشترکین محترم اتفاق بیفتد.

پورامینی افزود: از ابتدای سال ۹ دستگاه ترانسفورماتور نصب شد و تعداد ۸ دستگاه ترانسفورماتور برق تعمیر و افزایش قدرت داده شد.

وی گفت: تا پایان مهر ماه ۵۳ پروژه برای رفع ضعف برق مشترکین به اجراء درآمد و تلاش خواهد شد این موضوع تا پایان سال با جدیت پیگیری شود.

مدیر توزیع برق شهرستان رضوانشهر تاکید کرد: با پیگیری همکاران و اجرای طرح جهادی وصول مطالبات، درصد وصول مطالبات در کل شهرستان ۹۲٫۴۷ درصد می باشد .

پورامینی در پایان ضمن تشکر از مردم و مسئولین این شهرستان در همراهی امور توزیع برق رضوانشهر برای انجام پروژه ها و خدمت رسانی به مردم گفت: برای مجموع اقدامات مذکور تا پایان مهر سالجاری ۴۰ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است و امیدواریم با تلاش همکاران بتوانیم خدماتی شایسته به مردم شریف شهرستان ارائه کنیم.