۵۳ پروژه شهری و روستایی در هفته دولت افتتاح شد
۵۳ پروژه شهری و روستایی در هفته دولت افتتاح شد
رشت_سرتوک_دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ضمن تقدیر از همراهی مسئولین استان در عملیاتی سازی طرح های خدمات رسانی این شرکت، به تشریح پروژه های افتتاحی سازمان مطبوعه خود در هفته دولت سالجاری پرداخت.

به گزارش سرتوک به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق گیلان ،دکتر هنرمند با تقدیر از پرسنل شرکت توزیع برق گیلان خاطرنشان کرد : با تلاش ، پیگیری و همدلی مدیران ارشد ستادی، اجرایی و کارکنان دست اندرکار این شرکت تعداد ۳۵۳  پروژه شهری و روستایی در هفته دولت سالجاری  افتتاح و به بهره برداری رسید.
وی افزود : این پروژه ها در دو بخش اصلاح شبکه و احداث شبکه جهت افزایش پایداری و قابلیت اطمینان مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان گفت : ۱۰۷ پروژه اصلاح شبکه با جایگزینی کابل خودنگهدار بجای شبکه فرسوده با اعتباری معادل ۲۶۵۵۶۹ میلیون ریال اجرایی شد .
هنرمند بیان داشت : ۱۵۹ پروژه رفع ضعف برق شهری و روستایی با ۳۰۲۱۴۰ میلیون ریال هزینه  و در بحث توسعه و ایجاد زیرساخت، ۸۳ پروژه با اعتباری معادل ۲۰۶۷۲۷ میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت .
مدیر عامل شرکت توزیع برق گیلان با اشاره به افتتاح ۴ پروژه تامین برق روستایی در هفته دولت گفت : از این میزان سه روستا با انرژی خورشیدی برقدار خواهند شد و اعتبار برق رسانی به ۴ روستای مذکور برابر با ۲۰۶۶۹ میلیون ریال است.
وی در خاتمه با بیان اینکه ۲۵۵۸  روستا در استان برقدار استان می باشد افزود: این شرکت در حال حاضر بیش از یک میلیون و ۴۸۰ هزار مشترک درکل استان دارد .