️۱۹ بهمن ماه سالروز بیعت غرور آفرین کارکنان نیروی هوایی ارتش با حضرت امام خمینی (ره) است.
️۱۹ بهمن ماه سالروز بیعت غرور آفرین کارکنان نیروی هوایی ارتش با حضرت امام خمینی (ره) است.
️19 بهمن ماه سالروز بیعت غرور آفرین کارکنان نیروی هوایی ارتش با حضرت امام خمینی (ره) است.

این بیعت در حساس‌ترین روزهای خود ضربه ای جبران ناپذیر بر پیکر پهلوی وارد کرد.

بی تردید این رخداد بزرگ و بیعت افتخار آفرین در پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به عنوان یکی از ارکان دفاعی اقتدار ملت ایران مورد توجه قرار گرفت.

غیور مردان نیروی هوایی کشور جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران با تمام وجود از آسمان ایران محافظت کرده و مانع تعرض دشمن به این مسیر شدند. البته در راه حفظ مسیر هوایی آسمان ایران باید یاد و خاطره شهیدانی چون ؛ ستاری، بابایی و اردستانی و… با دلاوری ها و رشادت های خود دشمن را به زانو درآورده و امنیت آسمان ایران را تامین کردند را بیش از همه گرامی داشت.

حال در این شرایط نابسامان اقتصادی و معیشتی ایمان داریم که نیروهای مسلح کشور از جمله نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران با پشتوانه های تخصصی و تجارب ارزنده و بهره مندی از نیروی انسانی متعهد، مومن و انقلابی بیش از گذشته به عملکرد و وظایف خود اگاه بوده ودر راستای تحقق آرمانها و اهداف مقدسه نظام جمهوری اسلامی ایران استوارتر از گذشته گام برخواهند داشت‌.

اینجانب این روز ماندگار را به یکایک کارکنان خدمتگزار نیروی هوایی و خانواده‌های بزرگوارشان تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم. از خداوند متعال توفیق روز افزون آنان را در راه دفاع از کشور و انقلاب خواستارم.

سید علی آقازاده