شورای جوانان شرکت گاز استان گیلان تشکیل شد
شورای جوانان شرکت گاز استان گیلان تشکیل شد
شورای جوانان شرکت گاز استان گیلان تشکیل شد

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش روابط عمومی گاز گیلان – عصر روز دوشنبه ۸ مهر ماه مراسم رای گیری و انتخاب شورای جوانان شرکت گاز استان گیلان با حضور مدیرعامل، معاونین و جمعی از همکاران در سالن همایش روابط عمومی برگزار شد.

حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در این مراسم با مهم شمردن نقش جوانان در پیشبرد اهداف و اعتلای سازمان اظهار داشت: همکاران جوان می توانند با ارائه فکرهای نو و خلاقانه سبب حرکت رو به جلو و بهبود عملکرد شوند.

وی با بیان اینکه شرکت گاز استان گیلان در بخش های مختلف نظیر کنتورخوانی، وصول مطالبات و …. نسبت به سال های گذشته پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است، ابراز امیدواری نمود تا با ورود بیشتر جوانان به بخش تصمیم گیری، زمینه پیشرفت هرچه بیشتر شرکت فراهم شود.

از اهداف این شورا می توان به رشد متعادل و همه‌جانبه شخصیت نیروهای جوان بر اساس اصول و خط مشی شرکت، تأمین نیازهای فکری، اجتماعی، جسمی، روحی و تلطیف و هدایت عواطف و احساسات نیروهای جوان، فراهم کردن زمینه‌های مشارکت نیروهای جوان در پیشبرد اهداف شرکت و ارتقای روحیه تصمیم سازی در راستای جانشین پروری و حفظ و تقویت نشاط و شادابی نیروهای جوان در راستای پویایی و چابک سازی شرکت اشاره نمود.

در پایان این مراسم و بر اساس رای گیری انجام شده از حاضرین در سالن آقایان بهرنگ بهرامی، سید نیما شعبانزاده، بابک اصغری، مجتبی قاسم پور، مهدی قاسمی و امیر دادوند و خانم ها دولتی و صفری مقدم به عضویت شورای جوانان شرکت گاز استان گیلان درآمدند.