برگزاری ویژه برنامه‌های شهادت سردار سلیمانی در ۱۱۲ بقعه متبرکه گیلان
برگزاری ویژه برنامه‌های شهادت سردار سلیمانی در ۱۱۲ بقعه متبرکه گیلان
برگزاری ویژه برنامه‌های شهادت سردار سلیمانی در 112 بقعه متبرکه گیلان

پایگاه خبری تحلیلی سرتوک_به گزارش دفترروابط عمومی اداره کل اوقاف گیلان ،مدیرکل اوقاف گیلان گفت: ویژه برنامه‌های شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی تا هفتمین روز شهادت این سردار بزرگ جبهه مقاومت در ۱۱۲ بقعه شاخص گیلان برگزار می شود.
حجت الاسلام ستار علیزاده، سردار سلیمانی را مالک اشتر امام خامنه ای توصیف کرد و گفت: این مرد بزرگ یک عارف مجاهد بود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان، سردار سلیمانی را نمونه افرادی دانست که خیرات و برکات آنها پس از رفتن ظاهری آنان از این دنیا هم شامل مردم جامعه می شود و گفت: وحدت و انسجام ایران اسلامی در عزاداری برای این شهید بزرگ جبهه مقاومت بیانگر این مدعاست.
وی اعلام کرد: بقاع متبرکه گیلان نیز همراه با بقاع متبرکه سراسر کشور در سوگ این مجاهد با اخلاص کشور سیاه پوش می‌شوند و پرچم مشکی در این اماکن مقدس به اهتزاز در می‌آید.
علیزاده تاکید کرد: ویژه برنامه‌های شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی تا هفتمین روز شهادت این سردار بزرگ جبهه مقاومت در ۱۱۲ بقعه شاخص گیلان برگزار می شود.
وی ادامه داد: سخنرانی یادگاران دفاع مقدس، فرماندهان نیروی مقاومت بسیج و وعاظ برجسته استانی از مهمترین بخشهای مراسم نکوداشت سردار سلیمانی است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان خاطرنشان ساخت: ادارات اوقاف شهرستانهای گیلان یک مراسم محوری در هر شهرستان با حضور هیئات مذهبی و مداحان برجسته برگزار می‌کنند.
وی از برگزاری نمایشگاه کتاب با عرضه کتاب های متناسب با موضوع مقاومت علیه استکبار در بقاع متبرکه شاخص استان خبر داد و گفت: روحانیون بومی حاضر در خیمه‌های معرفت نیز به تبیین محورهای مقاومت و دستاوردهای مدافعان و حرم و شهید حاج قاسم سلیمانی می‌پردازند.
حجت الاسلام علیزاده از برگزاری ۱۶ محفل انس با قرآن کریم در بقاع شاخص استان گیلان خبرداد و گفت: مراسم محوری محفل انس با قرآن کریم، پنجشنه بعد از نماز مغرب در خواهر امام رشت به مناسبت هفتمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود.