گام اول انتخاب مردمی شورای ائتلاف پنجشنبه ۲۶ دی ماه درمهدیه رشت برگزار می شود
گام اول انتخاب مردمی شورای ائتلاف پنجشنبه ۲۶ دی ماه درمهدیه رشت برگزار می شود
گام اول انتخاب مردمی ،شورای ائتلاف پنجشنبه ۲۵ دی ماه درمهدیه رشت برگزار می شود

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _ ونوشه خراط _با توجه به پایان فرایند بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی برخی افراد و رسانه‌ها اقدام به گمانه‌زنی‌هایی در خصوص افراد مورد حمایت شورای ائتلاف اصولگرایان کردند ،برای رفع این ابهامات گفتگویی با دکتر حسین علی نژاد مسئول کمیته سیاسی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گیلان صورت گرفت.

دکتر حسین علی نژاد در گفتگو با خبرنگار سرتوک با اشاره به اهمیت حضور مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : شوارای ائتلاف نیروهای انقلاب با توجه به مکانیزم تعریف شده و با حساسیت های ویژه ای به گزینش نیروهای انقلابی پرداخته است.
مسئول کمیته سیاسی شورای ائتلاف استان گیلان با ذکر اینکه هدف اصلی ائتلاف تشکیل مجلسی انقلابی است اذعان داشت :امروزه بیش از پیش باید از آرمانهای رهبر کبیر انقلاب (ره) و رهنمود های رهبر معظم پیروی و راه نفوذ دشمنان را به کشور مسدود کرد.

وی با تاکید بر ضرورت حمایت ائتلاف از کاندیدای موثر و معتمد در این دوره از انتخابات تصریح کرد:تا کنون ۱۸ نفر از کاندیداهای نیروی انقلابی فرم همراهی با سازوکار ائتلاف را تحویل شورا داده و مصاحبه آنها انجام گرفته است.

دکتر علی نژاد در موردنحوه گزینش نامزدهای انتخاباتی گفت: هر منطقه با سه برابر ظرفیت فرمهای گزینش را برای انتخاب به شورای ائتلاف کشوری ارسال مینماید و پس از نظرسنجی کشوری یک نفر از هر منطقه برای نظر سنجی نهایی توسط مردم معرفی می شود.
مسئول کمیته سیاسی ائتلاف نیروهای انقلابی در خاتمه با تاکید بر اینکه در نهایت مردم هستند که انتخاب می کنند افزود :در جهت گام اول انتخاب مردمی ،شورای ائتلاف پنجشنبه ۲۶ دی ماه ساعت دو عصر درمهدیه رشت میزبان حضور پرشور مردم در جهت انتخاب کاندیداهای مورد نظر شان می باشد.