جلسه تدقیق محتوا و فرآیند طرح محله بندی شهرداری بندر انزلی برگزار شد
جلسه تدقیق محتوا و فرآیند طرح محله بندی شهرداری بندر انزلی برگزار شد
جلسه تدقیق محتوا و فرآیند طرح محله بندی شهری با حضور هوشنگ عباس قلی زاده مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری در دفتر شهردار بندرانزلی برگزار شد.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _جلسه تدقیق محتوا و فرآیند طرح محله بندی شهری با حضور هوشنگ عباس قلی زاده مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری در دفتر شهردار بندرانزلی برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر انزلی ، در این جلسه که با حضور بابک شکوهی راد معاونت عمرانی فرمانداری، اعضای شورای اسلامی شهر، اسماعیل قاسمی بخشدار بخش مرکزی و روسای ادارت شهرستان برگزار شد.

در خصوص موضوعاتی مانند ایجاد بستر لازم برای نهاد سازی در قالب خردترین تقسیمات شهری، ایجاد زمینه افزایش مشترک شهروندان در مدیریت شهری، تصمیم سازی گروهی موثرتر و کاهش فاصله میان شهروندام و مسئولین، افزایش وابستگی میان گروهی و انسجام اجتماعی، فرهنگی و دینی شهروندان، افزایش خود کنترلی و مشارکت شهروندان در ارتقا امنیت شهری، انعطاف پذیری و عدم تمرکز اداری و سازمانی با رویکرد افزایش اثر بخشی، سرعت و کیفیت مدیریت شهری و کار آمدی و هماهنگی ساختارها و شیوه های نظارت و کنترل در مدیریت شهری بحث و گفتگو شد.