ارسلان زارع از افتتاح ۹۵۵ پروژه عمرانی و اقتصادی در دهه فجر خبر داد
ارسلان زارع از افتتاح ۹۵۵ پروژه عمرانی و اقتصادی در دهه فجر خبر داد
ارسلان زارع از افتتاح ۹۵۵ پروژه عمرانی و اقتصادی در دهه فجر خبر داد

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _استاندار گیلان در اولین روز از دهه فجر با حصور در گلزار شهدای رشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدای هشت سال دفاع مقدس بیان داشت: باد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، شهدای مدافع حرم ، شهید سرافراز و سردار بزرگ ایران و جهان اسلامی سپهبد شهید سردار قاسمی را گرامی می داریم.

ارسلان زارع تصریح کرد: بی شک آرامش و اقتدار کنونی ایران عزیز مرهون ایثارگری ها و فداکاریهای شهیدان همیشه سرافراز از قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون است.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران شروع یک راه پرافتخار و سعادتمند برای ملت ایران شد و دهه فجر حیات دوباره ملت سرکوب شده آن روز بوده و امروز ایران اسلامی در جای جای کشور این پیروزی بزرگ را جشن می گیرد.

استاندار گیلان تصریح کرد: انقلاب به ما آموخت یک ملت با وحدت و همبستگی در اساسی ترین مسائل جهانی می تواند به مقاصد و اهداف خود خود دست یابد، با صراحت و پشتوانه ملت بزرگ خود در مقابل استکبار مقاومت نماید. امروز در گام دوم عمر با برکت و شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و در سالروز ورود تاریخی امام(ره) یک بار دیگر با آرمانهای ایران اسلامی و شهدای ما تجدید میثاق خواهیم داشت.

ارسلان زارع خاطرنشان کرد: در سال جاری با همه سختی ها و تحریم های استکبار و فشارهای اقتصادی ملت بزرگ ایران با تلاش و کوشش خدمتگزاران خود توانست بار دیگر مهیای برگزاری جشن پیروزی انقلاب شود و ما در استان گیلان نیز با حمایت این مردم، تلاش و خدمت مسئولین و فعالیت موثر بخش خصوصی توانستیم پروژه های ارزشمندی در بعد اقتصادی و عمرانی آماده یهره برداری نماییم‌.

استاندار گیلان یادآور شد: در دهه فجر امسال ۹۵۵ پروژه عمرانی و اقتصادی در عرصه های گوناگون گردشگری، ورزشی، کشاورزی، صنعتی، عمران شهری و روستایی ،فناوری اطلاعات و پروژه های بندری با اعتباری بالغ بر ۲۴۵۹ میلیارد تومان آماده و تقدیم مردم شریف و غیور گیلان خواهد شد.

نماینده عالی دولت در گیلان با تاکید بر افزایش ۳۳ درصدی پروژه های دهه فجر سال جاری به لحاظ ارزش ریالی نسبت به سال گذشته افزود:
از این مبلغ ۱۵۲۱ میلیاردتومان توسط بخش خصوصی در حوزه پروژه های تولیدی و اشتغالزایی است.

ارسلان زارع رویکرد توجه به ایجاد اشتغال توسط مسئولین را مهم ترین دغدغه مردم دانست و خاطرنشان کرد: ایجاد اشتعال یکی از موضوعات محوری پروژه های دهه فجر سالجاری است.که با تلاش بخش خصوصی ، همراهی سه قوه ، مشارکت گروههای سیاسی و مردم توانستیم پروژه های خوبی را آماده بهره برداری نماییم.

وی با تاکید بر اهتمام دولت در ارائه خدمت به مردم بیان داشت: علیرغم تنگناهای موجود میزان پروژه های محقق شده در گیلان از رشدی مطلوب برخوردار بوده است و از آنجاییکه رهبر معظم و ریاست محترم جمهور همواره از اهتمام دولت در ارائه خدمت و اطلاع رسانی آن به مردم تاکید دارند و ایام الله دهه فجر فرصت مغتنمی برای اطلاع رسانی این دستاوردهاست.

ارسلان زارع با اشاره به افتخار آفرینی مردم گیلان در همه عرصه های حمایتی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: امروز ملت غیور گیلان با خلق حماسه ای دیگر در یوم الله ۲۲ بهمن و دوم اسفند که روز برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی است ثابت خواهند کرد ؛ همواره حامی نظام جمهوری اسلامی ایران و خادمان خود بوده و با افزایش توان و تلاش در استفاده از ظرفیت های گوناگون و در رسیدن به شاخص های مطلوب، آگاهانه تر از گذشته در مسیر توسعه گام برخواهند داشت.