سومین مرحله اهداء جوایز خوش حسابی به مشترکین آبفای گیلان برگزار شد
سومین مرحله اهداء جوایز خوش حسابی به مشترکین آبفای گیلان برگزار شد
سومین مرحله اهداء جوایز خوش حسابی به مشترکین آبفای گیلان برگزار شد

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، سومین دوره اهداءجوایز خوش حسابی به مشترکینی که در مهلت تعیین شده نسبت به پرداخت قبوض آب بهاء خود اقدام نمودند، با حضور مدیرعامل و معاونین شرکت آب و فاضلاب استان گیلان برگزار شد.

بنا به این گزارش سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان با تشریح اهداف برگزاری این جشنواره اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب وظیفه تأمین و توزیع آب و جمع آوری فاضلاب در استان را به عهده دارد و هزینه های مربوط به تأمین و توزیع آب و نگهداری تأسیسات را از دریافت آب بهاء تأمین می نماید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در ادامه گفت: هدف از اجرای این طرح تقدیر از مشترکینی است که با پرداخت به موقع قبوض خود یاریگر این شرکت در ارائه خدمات هستند چرا که برقراری چرخه خدمات رسانی وابسته به تعاملات شرکت آب و فاضلاب با مشترکین می باشد.

وی با اشاره به اینکه اسامی برندگان بصورت هفتگی اعلام خواهد شد تصریح کرد: این جشنواره تا ۲۱ بهمن ماه بمناسبت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ادامه خواهد داشت و مشترکین می توانند با پرداخت قبوض آب بهاء خود در این جشنواره شرکت نمایند و از جوایز ارزشمند آن برخوردار شوند.

گفتنی است قرعه کشی نهایی با عنوان «مشترکین همراه ما» در پایان بهمن ماه برگزار و از مجموع مشترکینی که با اعلام شماره همراه از طریق کدهای دستوری اقدام نمودند، انجام خواهد شد.