به مناسبت چهل و یکمین بهار انقلاب؛ مدرسه ۳ کلاسه در  شهرستان فومن  افتتاح شد
به مناسبت چهل و یکمین بهار انقلاب؛ مدرسه ۳ کلاسه در  شهرستان فومن  افتتاح شد
به مناسبت چهل و یکمین بهار انقلاب؛ مدرسه 3 کلاسه در شهرستان فومن افتتاح شد

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش روابط عمومی نوسازی مدارس گیلان  ،مدیرکل محترم نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان: با اعتباری بالغ بر ۳۴۰ میلیون تومان مدرسه ادب للکه پرده سر روستای فوشه قلعه رودخان از توابع شهرستان فومن به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی، همزمان با گرامیداشت چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و ایام ا…دهه نورانی فجر، مهندس علی دقیق مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان از افتتاح یک واحد آموزشی ۳ کلاسه در شهرستان فومن خبر داد و گفت: با اعتباری بالغ بر ۳۴۰ میلیون تومان دبستان ادب للکه پرده سر به بهره برداری رسید.
مهندس دقیق در آیین افتتاح  این واحد آموزشی گفت: این آموزشگاه با ۷۰ متر زیر بنای آموزشی و ۳۵۰ متر محوطه سازی با حیاط توسط اداره کل نوسازی ساخته شده است.
وی در ادامه افزود: به موجب بهره برداری از این واحد آموزشی، ۹ دانش آموز این روستا در پایه های تحصیلی چندپایه اول، سوم، چهارم و پنجم از خدمات آموزشی ارائه شده برخوردار می شوند.
مهندس دقیق با اشاره به پروژه های تکمیل شده در سال ۹۸  اظهار کرد: در دهه مبارک فجر ۲۳پروژه شامل ۶۸کلاس درس با هزینه ای بالغ بر ۱۵میلیارد تومان آماده و تحویل آموزش و پرورش گردید.
وی در پایان با اشاراه به اقدامات صورت گرفته در خصوص استاندارد سازی گرمایشی واحد های اموزشی، اظهارداشت: استانداردسازی سیستم‌‌های گرمایشی ۱۱۵ پروژه آموزشی  با اعتباری بالغ بر۱۵میلیارد تومان انجام شد و در این ایام مبارک آینده سازان این دیار عزیز ایران زمین از آن بهرمند خواهند شد.
گفتنی است در آئین افتتاح این واحد آموزشی محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان فومن،مهندس امام پناهی معاون پشتیبانی اداره کل و برخی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند.