رئیس ستاد انتخابات شهرستان رشت، تاکید کرد: مردم حضور خود در شعب اخذ رای را به ساعات پایانی موکول نکنند
رئیس ستاد انتخابات شهرستان رشت، تاکید کرد: مردم حضور خود در شعب اخذ رای را به ساعات پایانی موکول نکنند
فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان رشت با اشاره به حضور بسیاری از شهروندان در شعب اخذ رای در ساعات پایانی اخذ آراء، تاکید کرد: مردم حضور خود در شعب اخذ رای را به ساعات پایانی موکول نکنند.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان رشت، دکتر میرشمس مومنی زاده در مصاحبه با شبکه تلویزیونی باران که در زمان رای دادن وی در شعبه اخذ رای  ساختمان شهرداری رشت صورت پذیرفت، با بیان اینکه امروز شاهد یکی از رویدادهای مهم سیاسی و اجتماعی هستیم که با حضور گسترده مردم شکل می گیرد، افزود: برای برگزاری این رویداد بزرگ از حدود ۳ ماه قبل، زمینه سازی های لازم انجام پذیرفت تا با همکاری  بالغ بر ۱۰ هزار نفر از عوامل اجرایی و نظارتی  اعم از اعضای شعب اخذ رای، کاربران رایانه، نمایندگان فرماندار، بازرسان،  ناظرین، نیروهای امنیتی و انتظامی  و  نیروهای زحمتکش خدماتی، مردم عزیز بتوانند به راحتی و در نهایت نظم و آرامش در شعب اخذ رای حضور یابند و آراء خود را به صندوق رای بیندازند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان رشت ادامه داد: نهایت تلاش همه برگزارکنندگان انتخابات این بوده است که انتخاباتی خوب و سالم و به دور از هر گونه مشکلی را برگزار کنند.

فرماندار شهرستان رشت  با اشاره به حضور بسیاری از شهروندان در شعب اخذ رای در ساعات پایانی اخذ آراء، از مردم شریف شهرستان خواست: حضور خود در شعب اخذ رای را به ساعات پایانی موکول نکنند و هر چه زودتر نسبت به حضور در شعب اخذ رای اقدام کنند.

دکتر مومنی زاده در بخش پایانی سخنان خویش با قدردارنی از اعضای هیئت اجرایی، نظارت، شورای تامین و کمیته امنیت ستاد انتخابات شهرستان رشت، تاکید کرد: برگزاری انتخابات در فضایی منظم و آرام نتیجه تلاش، همراهی و همکاری ۳ ماهه این عزیزان است.