آماده باش اکیپ های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان
آماده باش اکیپ های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان
رشت_سرتوک_مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از آماده باش کارکنان و اکیپ های عملیاتی این شرکت باتوجه به هشدار سطح قرمز سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال وزرش باد گرم شدید و وقوع بحران خبر داد.

به گزارش سرتوک، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گیلان ، محمد اسماعیل هنر مند گفت: براساس اعلام سازمان هواشناسی استان مبنی برنفوذ سامانه کم فشار و احتمال وزش بادشدید به گیلان این شرکت آمادگی کامل مقابله با حوادث احتمالی را دارد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان تاکید کرد: بیش از ۸۰ اکیپ عملیاتی درسطح استان برای رفع ناپایداریهای احتمالی حادث شده، با امکانات لازم و مورد نیاز در حالت آماده باش قرار دارند.

هنرمند افزود: با توجه به گستردگی شبکه فشار ضعیف و متوسط در استان از ابتدای سال تا کنون با اجرای دو طرح بزرگ جهادی تاب آوری و جایگزینی شبکه های فرسوده به کابل خودنگهدار با شناسایی و رفع عیب نقاط قابل بهبود و حادثه خیز شبکه ، به ترتیب بیش ۲۷۰ مرحله طرح تاب آوری و حدود ۱۰۰۰ کیلومتر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شده است تا در زمان بحران شاهد کمترین میزان ناپایداری در شبکه های توزیع برق باشیم.

وی درپایان یادآورشد: راحت ترین و سریعترین راه برای اعلام خاموشی‌ها و مشکلات در حوزه برق، دانلود و نصب اپلیکیشن برق من است که از طریق سایت اینشرکت به آدرس www.gilanpdc.ir و یا کافه بازار قابل دسترس می باشد.