آیین تودیع ومعارفه سرپرست بیمه سلامت فومن برگزارشد
آیین تودیع ومعارفه سرپرست بیمه سلامت فومن برگزارشد
رشت_سرتوک_آیین تودیع و معارفه ، سرپرست اداره بیمه سلامت شهرستان فومن با حضور محمدرضا محسنی فرماندار فومن ودکتر محمدی مدیر کل بیمه سلامت گیلان درمحل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش سرتوک به نقل از خط گیلان، مدیر کل بیمه سلامت در این آیین با اشاره به اهمیت تغییر وتحول افزود: تغییر وتحول لازمه ارتقای سازمان ها است و با تغییر مدیران افکار و برنامه های جدید در سازمان پدیدار شده و حرکت رو به جلوی استمرار می یابد

محمدی ضمن تشکر از همکاری اکبری در این مدت اضافه کرد: امیدوارم ایشان دراداره کل از تجربیات بدست آمده ،نهایت استفاده را در جهت رضایتمندی ارباب رجوع بکار گیرد.

براساس این گزارش محسنی فرماندار فومن دراین آیین گفت: تکریم ارباب رجوع وصیانت ازحقوق بیمه شدگان ورفع مشکلات مردم بایددراولویت کارها باشد

وی افزود: اخلاق حسنه وسلامت محوری در سر لوحه کار ها در جهت افزایش خدمت رسانی مطلوب و شایسته به بیمه شدگان قرارگیرد.ودرهمین راستا با اختصاص زمین برای ساخت ساختمان بیمه سلامت شهرستان فومن یکی از کارها ماندگار انجام خواهدشد.

دربخش پایانی این آیین محمدمعصومی به عنوان سرپرست جدید اداره بیمه سلامت شهرستان فومن معرفی شد و از خدمات امیر اکبری مدیر قبلی این اداره با اهداء لوح سپاس قدردانی به عمل آمد.