از پیشنهاددهندگان منتخب معاونت مالی و پشتیبانی آبفای گیلان تقدیر شد
از پیشنهاددهندگان منتخب معاونت مالی و پشتیبانی آبفای گیلان تقدیر شد
از پيشنهاددهندگان منتخب معاونت مالی و پشتيبانی آبفای گیلان تقدیر شد

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، به پیشنهاددهندگان منتخب در معاونت مالی و پشتیبانی لوح تقدیراهدا شد.

پورشعبان معاون برنامه ریزی و منابع انسانی آبفای گیلان در این باره گفت: با توجه به راه اندازی نرم افزار یکپارچه نظام پیشنهادها در شرکت، به منظور معرفی سیستم نرم افزاری جدید مقرر شد طی برگزاری جلسات داخلی به پیشنهاددهندگان منتخب لوح تقدیر اهداء شود که اولین جلسه در معاونت مالی و پشتیبانی، با حضور معاون مالی و پشتیبانی، معاون برنامه ریزی، دبیر نظام پیشنهادها  و پیشنهاددهندگان منتخب برگزارشد.

وی در ادامه افزود : راه اندازی نرم افزار یکپارچه نظام پیشنهادها از سوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، گامی موثر در جهت ایجاد بستر مناسب برای مشارکت کارکنان و نهادینه شدن سیستم مشارکتی نظام پیشنهادها نشانه بلوغ سازمانی است.

پورشعبان ضمن تقدیر از مشارکت مستمر و موثر پیشنهاددهندگان منتخب، مشارکت فعالانه در پیشبرد بهینه امور شرکت را نشانه تعلق سازمانی عنوان کردو در پایان لوح تقدیر مربوط به این فعالیت ارزنده را تقدیم پیشنهاد دهندگان منتخب سرکار خانم سمیرا مهرپرور و مآقای حمد جعفر مستوفی نیا کرد.