اعطای تسهیلات به دستیاران رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان
اعطای تسهیلات به دستیاران رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان
رشت_سرتوک_معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام کرد : برای اولین بار به دستیاران پزشکی متقاضی، وام 15 میلیون تومانی پرداخت شد. تصویر

به گزارش سرتوک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا) ؛ دکتر فردین مهرابیان- معاون فرهنگی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اعطای بالغ بر دو میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان وام به متقاضیان دستیاری پزشکی در دانشگاه، گفت: امسال برای اولین بار با حمایت ریاست محترم دانشگاه و مساعدت صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به ۱۴۴ تن از دانشجویان دستیاری پزشکی دانشگاه، وام تسهیلات پرداخت شد.

وی در ادامه با اشاره به مبلغ وام ( ۱۵ میلیون تومان )، اظهار داشت : با توجه به اهمیت رفاه دانشجویان و تلاش حداکثری برای تحصیل آسان، طی فراخوانی، دریافت وام مذکور طی چهار مرحله از طریق رسانه‌های مرتبط با حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، اطلاع رسانی شد . در هر مرحله، متقاضیان جدید ثبت نام نموده ، وام دریافت کردند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در خاتمه با بیان اینکه تعدادی از دستیاران تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند ، یادآور شد : زمان ثبت نام جهت دریافت تسهیلات تا پنجم بهمن ماه سال جاری تمدید شده است و متقاضیان می توانند با مراجعه به پورتال صندوق رفاه دانشجویی نسبت به ثبت نام و دریافت وام، اقدام کنند.