اکیپ های عملیاتی در حالت آماده باش قرار دارند
اکیپ های عملیاتی در حالت آماده باش قرار دارند
رشت_سرتوک_محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان باتوجه به احتمال بارش برف و وقوع بحران از آماده باش کارکنان و اکیپ های عملیاتی خبر داد.

به گزارش سرتوک به نقل از خط گیلان ، محمد اسماعیل هنرمند افزود: درپی اعلام وضعیت نارنجی از سوی سازمان هواشناسی شرکت بیش از ۱۶۰ اکیپ عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در حالت آماده باش قرار گرفتند و در صورت لزوم شرکت توزیع نیروی برق گیلان آمادگی کامل برای مقابله با حوادث احتمالی را دارد.

وی اضافه کرد: اکیپ های عملیاتی برای رفع ناپایداریهای احتمالی با امکانات لازم و مورد نیاز در سطح استان گیلان در حالت آماده باش قرار دارند.

هنرمند گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون با شناسایی و رفع عیب نقاط قابل بهبود و حادثه خیز شبکه ،حدود ۹۰۰ کیلومتر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شده است تا در زمان بحران شاهد کمترین میزان ناپایداری در شبکه های توزیع برق باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان در پایان تصریح کرد: راحت ترین و سریعترین راه برای اعلام خاموشی‌ها و مشکلات در حوزه برق، دانلود و نصب اپلیکیشن برق من است که از طریق سایت اینشرکت به آدرس www. gilanpdc. ir قابل دسترس می باشد.