بیژن نو باوه :امروز موازنه آمریکا بهم خورده است / خونبهای شهید قاسم سلیمانی را نمی توان با چیزی قیاس کرد/ حاج قاسم سلیمانی مقاومت را تبدیل یه یک تفکر کرد/ایمان سازی و بیان واقعیات کار خبرنگاراست
بیژن نو باوه :امروز موازنه آمریکا بهم خورده است / خونبهای شهید قاسم سلیمانی را نمی توان با چیزی قیاس کرد/ حاج قاسم سلیمانی مقاومت را تبدیل یه یک تفکر کرد/ایمان سازی و بیان واقعیات کار خبرنگاراست
امروز موازنه آمریکا بهم خورده است / خونبهای شهید قاسم سلیمانی را نمی توان با چیزی قیاس کرد/ حاج قاسم سلیمانی مقاومت را تبدیل یه یک تفکر کرد/ایمان سازی و بیان واقعیات کار خبرنگاراست

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _ بیژن نوباوه در آیین اختتامیه پنجمین رسانه ای ابوذر گیلان، رسانه را وسیله ای برای رساندن آگاهی دانست و گفت: افرادی که در رسانه کار می کنند والاترین انسانها هستند و باتوجه به مشکلات عدیده بیان شده باید گفت تنها چیزی که باعث ماندگار تلاشگران عرصه رسانه در اطلاع رسانی شده عشق است و لا غیر.

فعال رسانه عرصه دفاع مقدس گفت: من هیچگاه به عنوان خبرنگار از کارم بدم نیامده خبرنگاران باید با نگاه راهبری خود پیام آور حوادث و اتفاقات باشند.

وی افزود: تاریخ پر از حوادث گوناگون است امروز همه ما با از دست سردار سلیمانی ناراحت هستیم اما باید خوشحال باشیم که خداوند یک انسان را به جایگاه والای شهادت رساند و وی امروز در بهشت قهقهه مستانه سر می زند.

نوباوه با تاکید بر مقدر شدن سرنوشت انسان از روز ازل تصریح کرد: باید به این فکر کنیم که ما الان در کجای تاریخ قرار داریم، در گیلان همواره از میرزا کوچک خان جنگلی و نحوه شهادتش صحبت می شود،میرزاکوچک خان در مظلومیت به اهداف اصلی خود دست یافت.

وی با تاکید بر تقسیم جامعه به قطب های مختلف خاطرنشان کرد: امروز ودیعه همه ما تمدن اسلامی انقلابی است .خبرنگاران نباید ساده به مسائل تاریخی نگاه کند.

این فعال رسانه ای با تاکید بر اینکه خونبهای شهید قاسم سلیمانی را نمی توان با چیزی قیاس کرد، بیان داشت: خونبهای شهید قاسم سلیمانی و امثال آن هدفشان است، شهید سلیمانی انتقام شهادتش را از قبل گرفته و آن بیرون کردن دشمن از وطن است.

خبرنگار ویژه شهید رجایی از قدرت ویژه ایران سخن گفت و افزود: آمریکا جنگ مغلوبه قبل از وقوع می کند، آمریکا با تبلیغات همه را از خود ترسانده است.

نوباوه از ترس آمریکا نسبت به قدرت بهپاد ایران سخن گفت و افزود: امروز موازنه آمریکا بهم خورده است و آمریکا فهمید که در مقابل یک کشور قدرتمند ایستاده است.

این فعال رسانه ای با اشاره به رتبه بالای علم کشور ایران اذعان داشت: ایران ۱۷ برابر نرم جهان از پیشرفت علمی برخوردار است . آمریکا معتقد است که این قرن، قرن تضعیف دولتها و تقویت ملتهاست.و هر قدر، قدرت ملتها افزایش یابد، قدرت تخریب آنها کمتر خواهد شد‌.

وی خاطرنشان کرد: کاری که حاج قاسم کرد این بود که مقاومت را تبدیل به یک اندیشه و تفکر کرد.اگر میخواهیم بدانیم که حاج قاسم که بود باید به وادی فعالیت هایش ورود کنیم، امروزه وظیفه اصلی ما ارائه تفکر است .

نوباوه افزود: مولفه قدرت ایران نه در تفنگ و تانک بلکه در ایمان آنان است، کاری که خبرنگار می کند ایمان سازی و بیان واقعیات هاست.