بازگشت سپیدرود به دوران اوج با رفع گام به گام مشکلات این تیم
بازگشت سپیدرود به دوران اوج با رفع گام به گام مشکلات این تیم
رشت_سرتوک_فرماندار رشت با حضور در تمرینات بازیکنان تیم سپیدرود، ابراز امیدواری کرد: با رفع مشکلات تیم سپیدرود به صورت گام به گام و ساختارمند شدن تشکیلات این تیم، شاهد بازگشت مجدد سپیدرود به روزهای اوج خود باشیم.

به گزارش سرتوک ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی فرماندار رشت با حضور در تمرینات تیم فوتبال سپیدرود، به بازیکنان این تیم خدا قوت گفت.
فرماندار شهرستان رشت در این دیدار با بیان اینکه پیگیری مشکلات تیم سپیدرود به عنوان تیمی مردمی که زمینه ساز شادی خیل عظیم هوادارانش است را وظیفه خود می دانیم، تاکید کرد: خوشبختانه همه مسئولان اجرایی استانی و شهرستانی، نمایندگان و دستگاه قضایی با حساسیت ویژه، پیگیر مشکلات این تیم هستند و در این راستا بین همه مسئولان، وحدت وجود دارد.
وی با بیان اینکه بازشدن پنجره نقل و انتقال تیم سپیدرود، اولویت اول مشکلات این تیم بود که خوشبختانه با کمک همه مسئولین این مشکل رفع شد، ابراز امیدواری کرد: با ساختارمند شدن تیم سپیدرود و ادامه پیگیری ها، مشکلات این تیم به صورت پلکانی رفع شود تا این تیم بار دیگر به روزهای اوج خود برگردد.
وی با تقدیر از روحیه غیورانه و ایثارگرانه بازیکنان تیم سپیدرود، تصریح کرد: دغدغه دیگر تیم سپیدرود، برگزاری بازی های این تیم در ورزشگاه عضدی است که خوشبختانه در نشستی که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان و نمایندگان شهرستان برگزار شد، بازسازی این ورزشگاه جهت برگزاری مسابقات این تیم در دستور کار قرار گرفته است.