برق مشترکین کم مصرف از آبانماه رایگان خواهد بود
برق مشترکین کم مصرف از آبانماه رایگان خواهد بود
رشت_سرتوک_مدیر عامل شركت توزیع برق گیلان از آغاز طرح برق و امید ویژه مشتركین خانگی خبر داد.

به گزارش سرتوک ، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق گیلان، دکتر هنرمند افزود : در این طرح آن دسته از مشترکین خانگی که کمتر از الگوی مدیریت مصرف تعیین شده در هر ماه برق مصرف کنند در دسته مشترکین کم مصرف قرار گرفته و صورتحساب برق مصرفی آنان از آبان رایگان خواهد بود .

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان اضافه کرد: در این طرح آن دسته از مشترکین خانگی که کمتر از الگوی مدیریت مصرف تعیین شده در هر ماه برق مصرف کنند در دسته مشترکین کم مصرف قرار گرفته و صورتحساب برق مصرفی آنان از آبان رایگان خواهد بود .

دکتر هنرمند هدف از اجرای این طرح را اصلاح الگوی مصرف مشترکین خانگی و راهنمایی و آموزس مشترکین پر مصرف بسوی قرار گرفتن در دسته مشترکین خوش مصرف و نهایتا کم مصرف عنوان کرد .

وی گفت : مشترکین می توانند با انجام کارهایی با هزینه پایین و بعضا بدون هزینه از مزایای این طرح بهره مند شده و در حفظ منابع ومحیط زیست نیز نقش بسیار موثری داشته باشند

هنر مند از تمامی معاونین و مدیران خواست تا در جهت آگاه سازی همکاران و مشترکین در اجرای این طرح ، از تمامی امکانات استفاده کنند .

گفتنی است در نشستی با حضور مدیر عامل ، معاون فروش و خدمات مشترکین و مدیران ادارات این معاونت و مدیر دفتر روابط عمومی نکات آموزشی ودیگر مسایل مرتبط با اجرای طرح برق وامید ویژه مشترکین خانگی مورد بررسی قرار گرفت.