تداوم همدلی و همسوئی برای فراهم نمودن خدمات مطلوبتر به جامعه هدف در استان گیلان
تداوم همدلی و همسوئی برای فراهم نمودن خدمات مطلوبتر به جامعه هدف در استان گیلان
رشت_سرتوک_تداوم همدلی و همسوئی برای فراهم نمودن خدمات مطلوبتر به جامعه هدف در استان گیلان

به گزارش سرتوک ، به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی گیلان ، در این نشست ضمن تبادل نظر پیرامون موضوعات مختلف کاری ، بر تداوم همدلی و همسوئی برای فراهم نمودن خدمات مطلوبتر به جامعه هدف مورد تاکید قرارگرفت.

براساس این گزارش علی حسین نژاد مدیرکل استان در این نشست درمان را از خدمات مهم و با اهمیت برای مخاطبان قلمداد نمود که بدلیل عمومیت برخورداری و فراگیری ، عملکرد آن بخش بزرگی از میزان رضایتمندی شرکای اجتماعی را دربردارد .

وی با اشاره به هزینه های بالای تعهداتی در استان افزود : در حال حاضر با توجه به نسبت تعداد بیمه شدگان به مستمری بگیران و همچنین مجموعه پرداختی ها در حوزه مقرری بیمه بیکاری و غرامتها و کمک هزینه ها ، منابع ناشی از حق بیمه ها در ایده آل ترین شرایط تنها ۷۰ درصد از مصارف را تامین می نماید .

مدیرکل استان در ادامه این نشست با قدردانی از تمهیدات اتخاذ شده در ماههای اخیر ، از تلاشهای ایثارگرانه همکاران بخش درمان در مقابله با کرونا و خدمت رسانی به بیماران این حوزه بویژه در ماههای نخستین شیوع قدردانی نموده و اظهار امیدواری نمود تا با تقویت زمینه های تعاملاتی و نشستهای کارشناسی ، در مسیر خدمت به بیمه شدگان ، مستمری بگیران و کارفرمایان گامهای خوبی برداشته شود .

گفتنی است در اوایل ماه جاری دکتر قنبرپور جایگزین دکتر شهدی نژاد در مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان شد.