ترویج فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی،ضروری است
ترویج فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی،ضروری است
رشت_گیلان_معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان با مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان به منظور ترویج فرهنگ مصرف بهینه دیدار و گفت گو کردند.

به گزارش سرتوک ، به نقل ازروابط عمومی گاز گیلان – مهندس اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به اهمیت فرهنگ سازی افزود: دانش آموزان به عنوان آینده سازان میهن اسلامی می توانند با فراگیری فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی، آن را در سطح جامعه گسترش و همچنین به نسل های بعدی منتقل نمایند.

وی اضافه کرد : با توجه به استفاده وزارت آموزش و پرورش از نرم افزار شاد برای برگزاری کلاس های مجازی ، امیدواریم با همکاری و تعامل شایسته با آموزش و پرورش در خلال برگزاری کلاس های مجازی و یا به صورت فوق برنامه بتوانیم نکات و توصیه های مفید در خصوص استفاده صحیح از گاز طبیعی را به دانش آموزان منتقل نماییم.

در ادامه معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان ضمن استقبال از پیشنهاد شرکت گاز گفت : آموزش و پرورش استان گیلان دارای ۳ هزار و ۲۰۰ مدرسه، ۳۸۰ هزار دانش آموز و ۲۶ هزار همکار فرهنگی می باشد که در میان حدود دو سوم جمعیت استان نفوذ دارد و اجرای این طرح از طریق آموزش و پرورش می تواند تا حد زیادی زمینه ساز نهادینه شدن فرهنگ استفاده از گاز طبیعی در استان شود.

وی افزود: ویروس کرونا موجب به وجود آمدن فرصت استفاده از فضای مجازی برای تعلیم و تربیت دانش آموزان و فرهنگ سازی در سطح جامعه شده است.

در بخش پایانی این دیدار سراجی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش گیلان ، طی سخنانی ابراز امیدواری نمود همکاری های فی مابین در زمینه آموزش و فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی کمافی السابق ادامه یابد.