تاثیر زندگی فاطمی در استحکام و بنیان خانواده ها
تاثیر زندگی فاطمی در استحکام و بنیان خانواده ها
رشت_سرتوک_فاطمه شیرزاد عضو شورای اسلامی شهر رشت فرا رسیدن‌ سالروز شهادت حضرت زهرا (س) را به همه مسلمانان و شیعیان جهان تسلیت گفت.

وی بیان داشت:باید همه ما در راستای ترویج زندگی فاطمی درجامعه تلاش کنیم .
ایشان در ادامه گفت:حضرت زهرا (س) الگویی بی نظیر برای دختران و بانوان هستند و همگان باید درترویج سبک‌ زندگی فاطمی و ساده زیستی درجامعه تلاش کنیم.
فاطمه شیرزاددر ادامه اظهار داشت:تاسی از سیره رفتاری زندگانی پربرکت حضرت زهرا (س) سرمشق و الگویی مناسب برای تربیت فرزندان مان در زندگی امروزی محسوب می شود و مادران باید به آن توجه ویژه داشته باشند.
عضو شورای اسلامی شهر رشت به بخشی از بارزترین خصوصیات اخلاقی
حضرت زهرا (س) اشاره کرد و گفت:دفاع از ولایت و امامت، همسر داری ، تربیت فرزندان صالح ایستادگی در مقابل ظالم ، حمایت از مستضعفان ، دوری از تجملات ، پاکدامنی و حیا، عفاف و حجاب از بارز ترین فضایل اخلاقی حضرت فاطمه زهرا (س) است که باید مورد توجه زنان و مردان جامعه امروزی ما قرار گیرد.
ایشان در ادامه گفت:زندگانی حضرت فاطمه زهرا (س) نمونه ای کامل و الگویی موفق برای مادران و دختران جامعه امروزی ما محسوب می شود.
فاطمه شیرزاد به ترویج و تبیین الگوی زندگی فاطمی برای نسل جوان اشاره کرد و بیان داشت:ترویج و تبیین الگوی زندگی فاطمی برای نسل جوان امروزی ضروری است و می تواند در بقا استحکام و بنیان خانواده ها تاثیر گذار باشد.