تقویت تجهیزات زمستانی/تعیین تکلیف پست های خالی شهرداری رشت
تقویت تجهیزات زمستانی/تعیین تکلیف پست های خالی شهرداری رشت
رشت_سرتوک_در یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورا، فاطمه شیرزاد عضو شورای شهر رشت با قدردانی از مردم جهت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و قرنطینه از اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی در سطح کشور و شهر رشت تقدیر کرد.

به گزارش سرتوک به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، نماینده شورای اسلامی شهر رشت در ستاد بحران شهرداری گفت :تجهیزات و ماشین‌آلات زمستانی شهرداری رشت ناکافی است.
فاطمه شیرزاد درادامه افزود:ساماندهی ماشین‌آلات فرسوده وتقویت لجستیک تجهیزات زمستانی مورد تاکید است و با توجه به افزایش اخیر ردیف اعتبارات تجهیزات زمستانی در شورا انتظار میرود شهردار رشت نسبت به روز کردن ماشین آلات ، تعمیرات و نوسازی ماشین آلات خدمات شهری و نواحی مناطق پنج گانه با مدیریت جهادی رضایت مردم را جلب نماید.

عضو ستاد بحران شورای اسلامی شهر رشت در ادامه بیان داشت: متاسفانه فرسوده بودن بخشی از ماشین آلات سبک و سنگین و
پرداخت مداوم هزینه های سنگین جهت تعمیرات تجهیزات
و ماشین آلات که صرفه اقتصادی ندارد نیاز به اقدام و تصمیم فوری دارد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با قدردانی از تلاش‌های آتش‌نشانان نیروهای خدمات شهری و عمرانی ، کارگران و… در بارندگی‌های اخیر اظهار داشت:جا دارداز تلاش های شبانه روزی نیروهای خدمات شهری ، کارگران و آتش نشانان که وظیفه اصلی شان حضور در عملیات های آتش سوزی و اطفای حریق است تقدیر نمایم.
فاطمه شیرزاد تاکید کرد:حضور به موقع و مستمر در رفع آب‌گرفتگی ها ی سطح شهر مورد انتظار مردم است.
فاطمه شیرزاد افزود:با توجه به مشخص بودن نقاط آبگیر در بارندگی های اخیر و مستندات آبگرفتگی های گذشته در شهر رشت شهرداری با همکاری آب و فاضلاب نسبت به رفع آب‌گرفتگی‌ها با اجرای لایه روبی ، لوله‌گذاری‌ها و سایر اقدامات عمرانی اقدام نماید تا شاهد آبگرفتگی های کمتری در سطح شهر و محلات باشیم.
فاطمه شیرزاد گفت: با توجه به ارتباطلات شهردار رشت با دستگاه های دولتی مطالبات بند و و سایر دستگاههای دولتی را پیگیری و به شورای شهر گزارش نماید.

وی با اشاره به وضعیت پست‌های خالی در مناطق و حوزه‌های مختلف شهرداری رشت، اظهار داشت:بعد از گذشت چند ماه پست های خالی درمناطق سازمان ها و سایر حوزه های شهرداری توسط شهردار رشت به‌ فوریت تعیین تکلیف شود.