تلاش بی منت، برق پایدار و آسایش مشترکین همواره در اولویت است
تلاش بی منت، برق پایدار و آسایش مشترکین همواره در اولویت است
رشت_سرتوک_سیروس هدایتی نژاد گفت :تامین روشنایی شهر در شب علاوه بر زیباسازی سیمای شهری موجب فراهم آوردن حس امنیت و آرامش خاطر مردم می شود.

به گزارش سرتوک ، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ، سیروس هدایتی نژاد مدیر توزیع برق شهرستان رشت با اشاره به اهمیت تامین روشنایی درمعابرعمومی افزود: آسان ترین راه برای اعلام خاموشی معابر نصب اپلیکیشن برق من و ارسال درخواست از این طریق می باشد و علاوه بر این مشترکین می توانند با تماس با شماره ۱۲۱ یا تلفن گویای ۳۳۴۷۲۲۷۸ هرگونه مشکل در این زمینه را اعلام کنند.

وی اضافه کرد : تا پایان آبان ماه سالجاری قریب به ۹ میلیارد ریال برای سرویس و نوسازی روشنایی معابر رشت هزینه شده است ودر طی این مدت ۸ماهه، ۱۸۱۰ مورد رفع خاموشی ترانس و استارتر و ۸۲۸ مورد رفع خاموشی ناشی از اتصالی توسط همکاران پرتلاش اداره روشنایی معابر رشت صورت پذیرفته است.

مدیر توزیع برق شهرستان رشت گفت: ۱۸۸۲ مورد رفع خاموشی لامپ ۱۵۰ وات و ۱۷۹۱ مورد رفع خاموشی لامپ ۷۰ وات برای معابر شهر رشت براساس درخواست و تماس های مردمی اجرا شده است و علاوه بر آن ۴۲۴۵ مورد رفع خاموشی لامپ ۵۰ وات نیز در شهر رشت انجام شد.

مدیر توزیع برق شهرستان رشت در پایان تاکید کرد: چراغ های روشنایی زینتی داخل بلوارها، پارک ها، چراغ های روشنایی پل ها و تقاطع های غیرهمسطح و…. همچنین روشنایی جاده های خارج از حوزه های استحفاظی شهر برعهده سایر دستگاه های اجرایی مانند شهرداری ها یا ادارات راه و شهرسازی می باشد.

وی یاد آور شد : شعار شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان تلاش بی منت، برق پایدار و آسایش مشترکین است و در راستای تحقق این شعار همکاران شرکت با تلاش شبانه روزی در حال خدمت رسانی به مردم استان هستند.