تماس تلفنی استاندار با خانواده پرستاران شهید گیلان
تماس تلفنی استاندار با خانواده پرستاران شهید گیلان
رشت_سرتوک_استاندار گیلان در آستانه ولادت حضرت زینب کبری (س) طی تماس های تلفنی جداگانه با خانواده پرستاران شهید استان، با تجلیل از ایثار ماندگار مدافعان سلامت، به روان پاک آن شهیدان والامقام درود و صلوات فرستاد.

به گزارش سرتوک به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا) و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان ؛ دکتر ارسلان زارع روز جمعه ، بیست و هشتم آذر ماه سال جاری در آستانه ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار طی تماس های تلفنی جداگانه با خانواده پرستاران شهید استان ، ضمن گرامیداشت مجاهدت‌های آن عزیزان در عرصه بهداشت و درمان کشور و استان، از درگاه خداوند متعال برای آنان علو درجات و غفران الهی مسالت کرد.

وی در این تماس های تلفنی با یادآوری ایثار عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) و تجلیل از شهدای پرستار گفت: به دلیل ضرورت رعایت الزامات کرونایی و فاصله گذاری اجتماعی، امکان دیدار حضوری با شما خانواده های معظم شهیدان فراهم نشد.

دکتر زارع ابراز امیدواری کرد که مردم به پاس تلاش‌های پزشکان، پرستاران ، کادر درمان و مدافعان سلامت، در شب یلدای امسال از شکل گیری اجتماعات انسانی و دورهمی های خانوادگی پرهیز و جشن طولانی ترین شب سال را به صورت مجازی برگزار نمایند