خدمات درمانی، مشاوره و روانشناختی ارایه شد/بیش از ۶۰ هزار خانواده از خدمات بهزیستی استان گیلان بهره می برند
خدمات درمانی، مشاوره و روانشناختی ارایه شد/بیش از ۶۰ هزار خانواده از خدمات بهزیستی استان گیلان بهره می برند
رشت_سرتوک_مدیرکل بهزیستی استان گیلان گفت: اردوی یک روزه جهادی سردار دلها " سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی "بهزیستی گیلان در محورهای مختلف از جمله میز خدمت جهادی، درمان، مشاوره و روانشناختی در منطقه جماران رشت برگزارشد.

به گزارش سرتوک ، به نقل از روابط عمومی بهزیستی گیلان ، دکتر حسین نحوی نژاد با اشاره به حضور پزشکان متخصص زنان در این اردوی جهادی و ارایه خدمات به بانوان در منطقه یاد شده افزود: پزشکان داخلی نیز به مراجعه کنندگان در این اردوی جهادی خدمات مورد نیاز را ارایه کردند.

وی مشاوره در زمینه های مختلف آسیب های اجتماعی از جمله طلاق و اعتیاد را از دیگر خدمات ارایه شده در برگزاری اردوی جهادی بهزیستی استان گیلان عنوان کرد و ادامه داد: آخرین شیوه های درمانی نیز به معتادان ارایه شد.

مدیرکل بهزیستی استان گیلان با اشاره به ارایه خدمات توانبخشی در این اردو گفت: افراد دارای مشکلات اسکلتی، مفصلی و استخوانی از خدمات توانبخشی بهره مند شدند و مشاوره های لازم را دریافت کردند.

وی بیان داشت: در ارایه خدمات در برگزاری این اردوی جهادی، افراد نیازمند به دارو به یکی از داروخانه های رشت برای دریافت داروهای مورد نیازشان معرفی شدند.

وی با بیان اینکه حدود یک ماه گذشته اردوی جهادی بهزیستی در شهرستان صومعه سرا برگزار شد، اظهار داشت: برگزاری اردوی جهادی در سایر شهرستان های استان نیز با همکاری ادارات بهزیستی، شورای فرهنکی و بسیج بهزیستی انجام خواهد شد.

گیلان دارای دو و نیم میلیون نفر جمعیت است . هم اکنون بیش از ۶۰ هزار خانواده از خدمات بهزیستی استان گیلان بهره می برند.

گفتنی است دراین اردوی جهادی جمعی از مسئولان حضور داشتند