خدمات غیرحضوری بنیاد در جهت حفظ سلامت و کاهش تردد جامعه ایثاگری در گیلان
خدمات غیرحضوری بنیاد در جهت حفظ سلامت و کاهش تردد جامعه ایثاگری در گیلان
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به لزوم ارائه خدمات غیرحضوری و الکترونیکی به ایثارگران گفت:باتوجه به شیوع بیماری تنفسی و ویروسی کرونا و به منظور حفظ سلامت جامعه معزز ایثارگران و کاهش ترددهای غیرضرور ایثارگران،بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان خدمات خود را به شکل های مختلف ارائه می‌دهد.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش «ایثار» عبدالله پاکاری ضمن تاکید بر پاسخگویی به جامعه ایثارگری از طریق میز خدمت الکترونیکی، افزود: ایثارگران می‌توانند با مراجعه به سامانه خدمات الکترونیکی ایثار به آدرس www.isaar.ir از خدمات برخط با ثبت درخواستهای متنوع به صورت غیرحضوری بهره مند شوند.
پاکاری ادامه داد: همچنین خانواده های شاهد و ایثارگر می توانند از طریق نصب نرم افزار «همراه ایثار» ویژه تلفن همراه از کلیه خدمات الکترونیکی بنیاد شهید و امور ایثارگران استفاده نمایند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان اظهار کرد:خطوط تلفنی ۱۶۱۶ در تمامی شهرستان‌ها در ساعات اداری آماده پاسخگویی به جامعه ایثارگری هستند و همچنین ایثارگران عزیز می‌توانند در تمامی مدت شبانه روز از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۵۷۲ پیشنهادات،مشکلات و انتقادات خود را مطرح نمایند.
پاکاری در پایان گفت:دفاتر پیشخوان دولت در سراسر استان در جهت تسهیل در امور ایثارگران ،معرفی نامه های عمومی ایثارگری را صادر می‌کنند.