خدمت به جامعه ایثارگری یک مسئولیت همگانی است
خدمت به جامعه ایثارگری یک مسئولیت همگانی است
میرشمس مومنی زاده، فرماندار شهرستان رشت در آیین معارفه رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، اظهار کرد: امنیت، آرامش و سرافرازی امروز کشورمان را مدیون شهدای والامقامی هستیم که با گذشتن از همه وجود خویش، موجبات اعتلای میهن اسلامی را فراهم آوردند
🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک_به گزارش ایثار گیلان،مومنی زاده،بقا و تداوم انقلاب و نظام و کشور را مرهون ایثارگری شهدا و خانواده های آنان دانست و گفت:خدمت ارزنده به این قشر مایه افتخار مسئولان در جامعه اسلامی است.

فرماندار رشت،خدمت به جامعه ایثارگری را یک مسئولیت همگانی دانست؛نه بخشی و سازمانی و اضافه کرد: همه آحاد جامعه مدیون شهدا و ایثارگران هستند و باید تعهد خودمان را نسبت به فرهنگ ایثار و شهادت در عمل نشان دهیم.
مومنی زاده،با تاکید بر لزوم زمینه سازی برای الگوگیری نسل های جدید از فرهنگ ایثار و شهادت،خاطرنشان کرد:خانواده های شهدا به ویژه والدین گنجینه های انقلاب و کشور هستند،اما متاسفانه با گذشت زمان در حال از دست دادن آنان هستیم لذا باید با مستندسازی و جمع آوری آثار مربوط به شهدا و خانواده های معزز آنان رسالت خطیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را به انجام برسانیم.
وی همچنین خواستار به روزرسانی خدمات ارائه شده به خانواده های ایثارگران شد و عنوان کرد:در کنار خدمت سرانی به جامعه هدف،باید فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم.
“انتهای پیام”