دانشجویان، جهادگران علم و معرفت در پیشرفت کشورنقش بی بدیل دارند
دانشجویان، جهادگران علم و معرفت در پیشرفت کشورنقش بی بدیل دارند
رشت_سرتوک_ رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با ارسال پیامی، دانشجویان را جهادگران علم و معرفت خواند و سالروز حماسه ۱۶ آذر را گرامی داشت.

به گزارش سرتوک ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ در متن پیام دکتر ارسلان سالاری-رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است؛
۱۶ آذر، سالروز خلق رشادت دانشجویان شهیدی است که در راه مبارزه با استکبار، جان خود را نثار آرمان های خویش کردند و این روز تاریخی را رقم زدند.
امروز نیز شما دانشجویان با حضور جهادگرانه در عرصه علم و معرفت می توانید با وجود موانع دشوار بر همه چالش ها و مشکلات فائق آیید و نقش بی بدیل خود را در پیشرفت و بالندگی کشور به زیبایی ایفا کنید.

در روزهایی که ویروس کووید ۱۹ در تمام کشور و جهان، خودنمایی می کند، حضور شما دانشجویان عرصه پزشکی ، پرستاری و پیراپزشکی، در کنار مدافعان سلامت، بسیار سازنده، اثربخش و شایسته تقدیر است. امید است با درخشش دانشجویان کشور عزیزمان در عرصه های مختلف بهداشتی و درمانی بتوانیم بر این ویروس ناشناخته و نوظهور غلبه کنیم‌.

اینجانب با گرامی داشت یاد و خاطره دانشجویان شهید، این روز بزرگ و به یادماندنی را به دانشجویان کشور و علی الخصوص دانشگاه علوم پزشکی گیلان تبریک عرض نموده و از درگاه خداوندمتعال ، موفقیت عزیزان دانشجو را در وادی خدمت به کشور، مسالت می نمایم.