از دستگاه سی تی اسکن بیمارستان ولیعصر(عج) رودبار رونمایی شد
از دستگاه سی تی اسکن بیمارستان ولیعصر(عج) رودبار رونمایی شد
با پیگیری های رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و مسوولان شهرستان و اختصاص دستگاه سی تی اسکن 16 اسلایس به بیمارستان ولیعصر (عج)رودبار، از این دستگاه رونمایی شد.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)، اختصاص سی تی اسکن ۱۶ اسلایس  به بیمارستان ولیعصر رودبار، یکی از مصوبات سفر وزیر بهداشت به استان گیلان بود که با پیگیری های رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و مسوولان شهرستان، پس از گذشت چند ماه محقق شد.

بیمارستان ولیعصر (عج)رودبار برای اولین بار مجهز به دستگاه سی تی اسکن شد که به زودی وارد چرخه خدمت رسانی به مردم این شهرستان خواهد شد.

مراسم رونمایی از دستگاه سی تی اسکن  ۱۶ اسلایس بیمارستان ولیعصر (عج) رودبار با حضور نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی، فرماندار رودبار، امام جمعه رودبار، معاونین، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودبار و جمعی از مسوولان و  مردم این شهرستان برگزار شد.

 دستگاه سی تی اسکن ۱۶ اسلایسی ساخت ژاپن به مبلغ ۸ میلیارد خریداری شده است که این دستگاه می تواند بیماران تصادفی اورولوژی  داخلی را سی تی اسکن کند و تحول عظیمی در این منطقه را  فراهم آورد.