دعوت مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت از مردم برای حضور در انتخابات
دعوت مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت از مردم برای حضور در انتخابات
علیرضا قانع مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت در پیامی از مردم برای حضور در انتخابات دعوت کرد.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت در متن این پیام آمده است:

یک حماسه حضور دیگر رقم می خورد

کمتر از یک ماه پس از برگزاری جشن بزرگ چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ملت بزرگ ایران جمعه این هفته اولین انتخابات خود در چله دوم انقلاب اسلامی را تجربه خواهد کرد و بدون شک این بار هم حضور حماسی را رقم خواهد زد و بار دیگر دشمنان انقلاب، اسلام و نظام اسلامی را مایوس خواهد نمود.

این ملت بزرگ تاکنون در برهه ها و مقاطع مختلف و حساس انقلاب اسلامی با حضور آگاهانه خود، دست رد به سینه دشمنان زده و همه فتنه گری ها را خاموش کرده و حالا در دوم اسفند ماه امسال در شرایطی پای صندوق های اخذ رای حاضر خواهد شد که هجمه دشمنان بیش از هر زمان نمود یافته است تا به زعم خود با فشار حداکثری آنها را از صحنه به در کنند که به مدد الهی با حضور حداکثری مردم، امید همه دشمنان باز هم ناامید خواهد شد. به همین دلیل انتخابات امسال برای ملت بزرگ ایران نه تنها بیانگر حضور پرشور بلکه به معنای عملیات مردمی در جنگ نرم با دشمنان قسم خورده ایران اسلامی است.

نیروهای شهرداری رشت نیز همگام و همپا با دیگر آحاد ملت غیور ایران ضمن حضور پای صندوق های اخذ رای، در تلاشی مضاعف با دست اندرکاران و مجریان برگزاری انتخابات، با فراهم کردن شرایط و آمادگی های لازم، زمینه های این حضور حماسی و آگاهانه را ایجاد خواهد نمود.

امیدواریم همه شرایط و امکانات برای برگزاری ایده آل فرآیند انتخابات به بهترین شکل ممکن مهیا شده و با برگزاری یک انتخابات سالم، پرشور و مردمی زمینه های تثبیت اقتدار و امنیت کشور هم بیش از پیش فراهم شود.

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت همراه دیگر عزیزان برگزارکننده فرآیند انتخابات ضمن فراخوان شرکت فعال و موثر در روز انتخابات از مردم عزیز و شهروندان رشت می خواهد با شرکت آگاهانه و پرشور خود در انتخابات پیش رو زمینه های شکل گیری مجلسی قدرتمند و توانمند که به فرموده امام راحل در راس امور باشد را رقم بزنند.

بدون شک حضور حداکثری مردم و رای به کاندیداهای کارآمد، مردمی، مومن و انقلابی در شکل گیری مجلس مقتدر و زمینه سازی برای تقویت قوه مجریه، موثر و دارای اهمیت خواهد بود