دومین کارزار پیشگیری از اعتیاد در پارک ملت رشت برگزارشد
دومین کارزار پیشگیری از اعتیاد در پارک ملت رشت برگزارشد
رشت_سرتوک_دومین کارزار پیشگیری از اعتیاد بر اساس مصوبات کمیته پیشگیری از اعتیاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در پارک ملت رشت برگزارشد .

به گزارش سرتوک به نقل از خط گیلان، دومین کارزار پیشگیری از اعتیاد بر اساس مصوبات کمیته پیشگیری از اعتیاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری اداره کل بهزیستی و جمعیت هلال احمر استان و شهرداری رشت به همراه جمعیت ها و همیاران مبارزه با مواد مخدر استان در پارک ملت رشت برگزارشد .

در این کارزار دکتر حسین نحوی نژاد مدیر کل بهزیستی استان ،حیدری آزاد دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، عاقل منش و فرهام زاهد اعضاء شواری شهر رشت طی سخنانی با بیان دیدگاه های خود نسبت به لزوم پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر پرداختند و بر لزوم اجرای برنامه های پیشگیرانه توسط ادارات و سازمان های دولتی بصورت مستمر و لزوم اجرای برنامه های مختلف و متعدد در طول سال توسط تشکل های مردمی با هماهنگی و همکاری با بخش دولتی را مورد تاکید قرار دادند.

این کارزار پس از برنامه افتتاحیه تا ساعت ۵ بعدازظهر برقرار بود و در این بین مردم رشت از غرفه های متعدد بازدید بعمل آوردند و از مشاوره رایگان کارشناسان مربوطه بهره مند شدند.