دوهزار و چهارصد بسته ی نوشت افزار پازل همدلی درگیلان توزیع شد
دوهزار و چهارصد بسته ی نوشت افزار پازل همدلی درگیلان توزیع شد
رشت_سرتوک_مدیر کل بهزیستی گیلان گفت : به منظور کمک به تهیه نوشت افزار کودکان دانش آموز تحت پوشش بهزیستی " پویش پازل همدلی " همزمان با کشور در گیلان به اجرا درآمد و مردم نیکوکار گیلان استقبال خوبی از این حرکت نوعدوستانه داشتند و نسبت به خرید قطعات این پازل اقدام نمودند.

به گزارش سرتوک به نقل از خط گیلان ، مدیرکل بهزیستی گیلان افزود : با توجه به اینکه “پازل همدلی” طرحی خوب در سطح کشور بوده و علاوه بر کمک های مردمی که هرچند کوچک می باشد ؛ استان گیلان نیز در زمینه نیکوکاری و پیشگامی در امور خیر، خود را آزمود و با مشارکت خوب هم استانی های گیلانی در امور عام المنفعه باز هم اثبات کرد که همه با هم می توانیم و شعار ” قطعه قطعه جمع شود همدلی معنا شود ” را تحقق بخشید.

دکتر حسین نحوی نژاد گفت : استان گیلان از ابتدای آغاز این پویش جز ۳ استان اول در میان دیگر استانها برای مشارکت مردم نیکوکار بوده است .

مدیر کل بهزیستی گیلان افزود: در این پویش بسیاری از هنرمندان و ورزشکاران و افراد شناخته شدۀ مردمی نیز در سطح استان همراه ما بودند و علاوه بر آن بازاریان اصناف ، صاحبان صنایع و خدمات و بنگاه های اقتصادی و همچنین شرکای کاری بهزیستی نقش پر رنگی در انجام و به نتیجه رسیدن تکمیل پازل همدلی داشتند که باعث دلگرمی دست اندر کاران اجرای پازل در گیلان بودند .

مدیر کل بهزیستی گیلان همچنین ازفرمانداران ،ائمه جمعه و جماعات ،شهرداران و اعضای شوراهای های اسلامی شهرها و روستاها نیز قدردانی کرد و افزود: این یاوران همیشه همراه ، علاوه برکمک برای خرید قطعات پازل خود مشوق دیگران برای ملحق شدن به این پویش بزرگ کشوری در گیلان بودند.

وی اضافه کرد: با دریافت ۲۴۰۰ بسته کیف و لوازم التحریر مربوطه که شامل انواع دفتر – خودکار – مداد- پرگار – جا مدادی …بوده این اقلام به تناسب مقطع تحصیلی و جنسیت برای فرزندان و دانش آموزان تحت پوشش در سطح استان توزیع شد.