رفع مشکلات شهرکها و نواحی صنعتی گیلان دراولویت است
رفع مشکلات شهرکها و نواحی صنعتی گیلان دراولویت است
رشت_سرتوک_فریبرز سعیدی کیا گفت:با جدیت تمام پیگیر رفع مشکلات موجود در شهرکها و نواحی صنعتی گیلان هستیم.

به گزارش سرتوک، به نقل از روابط عمومی ، فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان با فتح اللهی فرماندار شهرستان رشت دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار رشت دراین دیدار با اشار ه به اهمیت تصمیم سازی گفت : با تصمیمات خوب و کارشناسی شده و مدیریت صحیح میتوان کم ترین آسیب را در شرایط بد اقتصادی دید
وی افزود : با تکمیل زیر ساختها و امکانات زیربنایی در شهرکهای صنعتی و راه اندازی واحدهای صنعتی ، شاهد رشداشتغال و توسعه صنعتی خواهیم بود .

فرماندار شهرستان رشت با تأکید بر نقش شرکت شهرک های صنعتی به عنوان حامی و هدایت کننده صنایع کوچک خاطر نشان کرد : حمایت از صنعت و ایجاد اشتغال می تواند از آسیب های اجتماعی جلوگیری کرده و باعث ایجاد سلامت روحی و روانی جامعه گردد .

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان ضمن تشکر از حضور و تلاش های فرماندار شهرستان رشت ، بیان داشت : برخی از دستگاه های اجرایی به علت محدودیت های اعتباری نتوانسته اند به تعهدات خود در تامین زیر ساختهای مورد نیاز تا ورودی شهرکها و نواحی صنعتی عمل کنند ، ولی با جدیت تمام پیگیر رفع مشکلات موجود در شهرکها و نواحی صنعتی هستیم .

سعیدی کیا گفت : توسعه صنعتی استان، کاهش آلایندگی و بار ترافیکی، کمک به توسعه کارآفرینی، ساماندهی صنایع کوچک و جذب سرمایه‌گذاران از مهم‌ترین اهداف شهرک‌های صنعتی است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان اظهار کرد : با توجه به ویژگیها و قابلیتهایی که استان گیلان دارد ، می بایست به دنبال جذب سرمایه گذاران صنعتی باشیم ، این در حالی است که صنایع کوچک یکی از بهترین راه حل ها برای رونق اقتصاد می باشد