رییس سازمان بسیج رسانه گیلان ۹ دی نمایش پیروزی ملت ایران در آزمون ولایت مداری بود
رییس سازمان بسیج رسانه گیلان ۹ دی نمایش پیروزی ملت ایران در آزمون ولایت مداری بود
رییس سازمان بسیج رسانه گیلان 9 دی نمایش پیروزی ملت ایران در آزمون ولایت مداری بود

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک_ سرهنگ مهدی پارسا در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی که ظهر امروز(یکشنبه، ۸ دی) در اداره کل اوقاف گیلان برگزار شد با بیان اینکه دشمنان اسلام پس از پیروزی انقلاب تاکنون روش های مختلفی برای ضربه زدن به انقلاب به کار بردند، گفت: در نخستین مرحله، جنگ نظامی با مشارکت چندین کشور به ایران تحمیل شد.

وی افزود: هدف از جنگ تحمیلی، چند تکه کردن ایران و نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران و انقلاب بود.

رییس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به گذشت پیروزمندانه ملت ایران از این مرحله با تکیه بر نیروی ایمان و اخلاص اظهار داشت: اکنون با تلاش جوانان ایرانی به اذعان رسانه های غربی، قدرت نظامی جمهوری اسلامی به حدی است که به حرکت نظامی آمریکا و هم پیمانانش در کمتر از ۱۵ دقیقه پاسخ می دهد.

وی خاطرنشان ساخت: اولین هدف دشمن نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران است و تمام تلاش خود را در این زمینه کردند.
وی اظهار کرد: با وجود همه تلاش های دشمن و سختی هایی که به مردم تحمیل شده است، ۴۱ سال پای دفاع از آرمان‌های خود ایستاده ایم.
پارسا یادآور شد: دشمن حتی فکرش را هم نمی‌کرد جمهوری اسلامی که با سخت ترین شرایط جنگ را اداره کرد روزی بتواند به نقطه ای از پیشرفت نظامی برسد که با موشک های نقطه زن تنها در یک مرحله جمعی از سران داعش را نابود کند.
وی استحاله انقلاب را مرحله دوم هجمه دشمنان اسلام به انقلاب و ایران توصیف کرد و گفت: استکبار پس از شکست در مرحله نظامی به این نتیجه رسید که اگر براندازی محقق نشد انقلاب را استحاله کند، صورت انقلاب بماند اما سیرتش تغییر کند.
رییس سازمان بسیج رسانه گیلان، فتنه ۸۸ را نماد تلاش دشمن برای استحاله و تغییر ماهیت انقلاب دانست و گفت: در این فتنه عظیم، طراح و مدیر صحنه در خارج از کشور بود و همراهانی هم در داخل کشور داشت.
وی اضافه کرد: دشمن با اجرای فتنه به دنبال آن بود که اگر نظام اسلامی باقی بماند، بتواند با عناصر ضعیف النفس در داخل کشور ارتباط برقرار کند.
پارسا، نفوذ و بر سرکار آمدن جریان های طرفدار غرب را گام دیگر دشمن برای نابودی جمهوری اسلامی خواند و گفت: اما مردم ایران در ۸ و ۹ دی با بصیرت خود به تمام دنیا ثابت کردند پای انقلاب ایستاده اند.
وی تاکید کرد: ملت ایران در هر سه مولفه راه شناسی، جبهه شناسی و دشمن شناسی پیروز میدان شدند.
رییس سازمان بسیج رسانه گیلان اظهار داشت: رهبر انقلاب به عنوان قطب نمای نظام، حجت را تمام کرد و مردم هم کاری کردند که ۹ دی به عنوان یکی از روزهای حماسه ساز در تاریخ جمهوری اسلامی مطرح شود.

وی با بیان اینکه دشمن به این نتیجه رسیده اگر بتواند ستون خیمه انقلاب را بزند انقلاب را دچار فرپاشی خواهد کرد، گفت: نقطه ثقل جمهوری اسلامی، آموزه های دینی و فرهنگ است که ملت به آن وفادار بوده است.
وی اعلام کرد: در حماسه ۹ دی هم همین سرمایه اجتماعی که چهل و یک سال انقلاب را حفظ کرد، ملت را بیمه کرد.
پارسا، حماسه ۹ دی را نمایش پیروزی ملت ایران در آزمون ولایت مداری دانست و گفت: ملت ایران که در ۸ و ۹ دی ۸۸ به خیابان آمدند طرفداران اشخاص خاصی نبودند، طدفداران نظام و ولایت بود و با همه سلایق آمدند و پای آرمان خود ایستادند.
رییس سازمان بسیج رسانه گیلان خطاب به کارکنان حاضر اظهار داشت: شما به عنوان کارمند نظام جمهوری اسلامی، باید با خدمت بیشتر، بهتر و صادقانه به مردم، امید را به جامعه تزریق کرده و کاری کنید مردم با وجود همه مشکلات به آینده نظام امیدوار باشند.