سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان بندرانزلی منصوب شد
سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان بندرانزلی منصوب شد
رشت_سرتوک_آیین تجلیل و معارفه مدیر توزیع برق شهرستان انزلی با حضور میر غضنفری فرماندار انزلی، مهندس میری نرگسی قائم مقام اجرایی در امور توزیع برق شهرستان ها و مهندس سعیدی معاون برنامه ریزی و مهندسی درمحل فرماندار بندر انزلی برگزارشد.

به گزارش سرتوک ، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان در این آیین میر غضنفری فرماندار انزلی از زحمات مهندس فرض اله پور طی سالیان تصدی گری وی در امور توزیع برق انزلی تقدیر و تشکر کرد و افزود: به حول قوه الهی با همکاری مسئولین استانی ، شهرستان بندر انزلی و با تلاش های مدیریت جدید و کارکنان توزیع برق انزلی بتوانیم با رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قابل بهبود خدمتگزار مردم شریف شهرستان باشیم .

این گزارش حاکی است مهندس میری نرگسی قائم مقام اجرایی در امور توزیع برق شهرستان ها ضمن اشاره به نقش حیاتی برق در زندگی امروز خاطر نشان کرد : توزیع برق گیلان با بیش از یک میلیون و چهارصد و نود هزار مشترک در سطح استان یکی از بزرگترین شرکت های خدمات رسان در سطح کشور است که در تامین برق پایدار برای مشترکین عزیز گیلانی تلاش می کند .

سپس مهندس سعیدی معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان نیز از زحمات مهندس فرض اله پور تشکر و قدردانی و برای مهندس حسن زاده در سمت جدید آرزوی توفیق کرد.

در پایان نیز طی ابلاغی از سوی دکتر هنرمند مدیر عامل شرکت توزیع برق استان گیلان مهندس حامد حسن زاده بعنوان سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان بندر انزلی منصوب و از زحمات مهندس فرض اله پور مدیر سابق این امور تقدیر و تشکر بعمل آمد .