شعار تلاش بی منت ،با تامین برق پایدار،آسایش و رفاه مشرکین تحقق می یابد
شعار تلاش بی منت ،با تامین برق پایدار،آسایش و رفاه مشرکین تحقق می یابد
رشت_سرتوک_ عباس خلیلی زاده مدیر توزیع برق شهرستان سیاهکل ازافزودن شدن 883 مشترک جدید به مشرکین امور توزیع برق سیاهکل از ابتدای سال تا پایان مهرماه خبرداد.

به گزارش سرتوک ، به نقل از روابط عمومی توزیع برق گیلان ، مدیر توزیع برق شهرستان سیاهکل با اشاره به بودجه های انقباضی و همه گیری بیماری کووید ۱۹،افزود: از ابتدای سال تا پایان مهر ۹۹ ، درراستای تامین برق پایدار بیش از ۶ کیلومتر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شد

وی اضافه کرد : در تلاش هستیم تا پس از جذب اعتبارات لازم با برنامه ریزی مناسب بازسازی شبکه های فرسوده با سرعت و جدیت انجام پذیرد تا در طول سال به ویژه در زمان وقوع بحران های جوی باحداقل مشکل مواجه شویم.

خلیلی زاده خاطرنشان کرد: با تلاش همکاران امور توزیع برق سیاهکل بیش از ۵٫۴ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۱٫۴ کیلومتر شبکه فشار متوسط در سطح این شهرستان احداث شده است.

وی گفت: از ابتدای سال جاری۱۲ دستگاه ترانسفورماتور نصب و تعداد ۴ دستگاه ترانسفورماتور برق تعمیر و افزایش قدرت یافت.

خلیلی زاده عنوان کرد: تا پایان مهر ماه ۳۸ پروژه برای رفع ضعف برق مشترکین به اجراء درآمد و تلاش خواهد شد این موضوع تا پایان سال با جدیت پیگیری شود.

مدیر توزیع برق شهرستان سیاهکل با اشاره به اجرای طرح جهادی وصول مطالبات افزود: :درصد وصول مطالبات در کل شهرستان ۹۶ درصد بوده که با تلاش هر چه بیشتر و استفاده از تمام ظرفیتها جهت افزایش درصد وصولی در زمان باقی مانده تا پایان سال تلاش خواهد شد.

وی ضمن تشکر از مردم و مسئولین این شهرستان در همراهی برای انجام پروژه ها و خدمت رسانی به مردم گفت: برای مجموع اقدامات مذکور تا پایان مهر سالجاری بیش از ۵۲ میلیارد ریال هزینه شده است و تلاش همه همکاران شرکت توزیع برق به منظور تحقق شعار تلاش بی منت ، تامین برق پایدار ، آسایش و رفاه مشرکین میباشد

مدیر توزیع برق شهرستان سیاهکل درپایان با اشاره به ارائه خدمات غیر حضوری افزود:توانیر اقدام به تهیه یک نرم افزار جامع با نام سامانه برق ایران (برق من) نمود که مشترکین گرامی می توانند با مراجعه به سایت شرکت توزیع برق گیلان نسبت به دانلود و نصب این اپلیکیشن اقدام و از خدمات آن به بهترین نحو بهره مند شوند