صعودملوانان به لیگ برتر
صعودملوانان به لیگ برتر
بندر انزلی_سرتوک_تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته سی و دوم رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور با شکست تیم ماشین‌سازی تبریز به لیگ برتر صعود کرد.

عباس یعقوبی_سرتوک_ تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته سی و دوم رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر با گل‌های سجاد بازگیر و مهران احمدی تیم ماشین‌سازی تبریز را شکست دهد.

قوهای سپیدانزلی با برد و سه امتیاز امروز در جدول مسابقات ۶۵ امتیازی شده و در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور و به سطح اول فوتبال کشور بازگشتند.

ملوان پس از حدود ۷ سال دوری از رقابت‌های لیگ برتر با درایت دو کاپیتان سابق خود به سطح اول فوتبال کشور بازگشت تا این دو؛ بار دیگر اینبار در کسوت مدیریتی و مربیگری شادی، شور و نشاط را به همه انزلیچی‌ها هدیه دهند.
گفتنی است، انزلی‌چی‌ها به طور واقعی با این تیم زندگی می‌کنند و هرجای این شهر که بروید، مردم امیدوار به درخشش این تیم هستند.

این تیم دوست داشتنی چند سالی به لیگ دسته اول سقوط کرده بود و از سطح برتر فوتبال به دور بود؛ بعد از چند سال که ملوان مشکلات مالی متعددی را تجربه می‌کرد، امسال این تیم با حمایت برخی مسئولان نیروی دریایی ارتش و البته وسط آمدن برخی اسطوره ها دوباره زنده شده و امروز دوباره به لیگ برتر بازگشت.