فراخوان عکاسی «می پئر، می مار» منتشرشد
فراخوان عکاسی «می پئر، می مار» منتشرشد
سرتوک_فراخوان عکاسی «می پئر، می مار» منتشرشد.

به گزارش سرتوک، به نقل از ره نگاران؛ فراخوان عکاسی “می‌پئر، می‌مار” (پدر و مادر من) با همراهی و مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، موسسه تبلیغاتی دنیز خدایاری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری شهرستان بندرانزلی منتشرشد.
این فراخوان عکاسی با هدف تعمیق پیوندهای فرزندان با اولیا و افزایش شناخت هرچه بیشتر آنان از ویژگی‌های فکری و جسمی مادران و پدران و افزون‌شدن پیوندهای خانوادگی در سایه یک حرکت فرهنگی و هنری برنامه‌ریزی و منتشرشده است.
این درحالی است که اعلام آمادگی برای شرکت در این فراخوان، حضور در مراکز فرهنگی هنری شماره ۱ و ۲ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بندرانزلی طی یک بازه زمانی مشخص و ثبت تصاویر دست‌های پدر و مادر، ازشرایط همراهی با این حرکت فرهنگی‌هنری محسوب‌می‌شوند.
براساس این فراخوان، علاقه‌مندان تمامی گروه‌های سنی ‌تا پایان اردیبهشت سال ۱۴۰۱ فرصت‌خواهندداشت ضمن تماس با شماره‌های ثابت و هم‌چنین، ارسال پیام به شماره واتس‌اپ‌ مراکز فرهنگی هنری شهرستان بندرانزلی، برای شرکت در این فراخوان اعلام آمادگی‌کنند.
برهمین اساس نیز شماره‌های ثابت ۴۴۵۴۳۰۵۸-۰۱۳ و ۴۴۴۲۱۱۲۲-۰۱۳ به ترتیب برای تماس با مراکز شماره ۱ و ۲ کانون بندرانزلی و شماره‌های واتس‌اپ ۰۹۱۱۴۶۶۱۷۳۰ و ۰۹۱۱۱۸۴۱۵۳۱ جهت ارسال پیام به همکاران این مراکز معرفی‌شده‌است.
تعیین زمان حضور فرزندان و والدین در مراکز شماره ۱ و ۲ کانون بندرانزلی، ثبت تصاویر دستان پدرها و مادرها از سوی عکاسان خبره و چاپ عکس‌، دیگر مراحل این فراخوان به‌شمار می‌رود و با طی شدن این فرآیند، زمان اعلام حضور در مرحله پایانی و چالش برای تشخیص عکس دست‌های پدر و مادر از سوی فرزندان، اعلام خواهدشد.
همچنین تجلیل از برترین‌ها و برگزاری نمایشگاه حضوری و مجازی متشکل از آثار، بخش پایانی این حرکت فرهنگی و هنری خواهد بود.