مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت،وظیفه ای ارزشمند و متعالی است
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت،وظیفه ای ارزشمند و متعالی است
عبدالله پاکاری در یادواره شهدای گیلانی انقلاب اسلامی که در گلزار شهدای رشت برگزار شد، ضمن قرائت پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مراسم میهمانی لاله‌ها و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب،دفاع قدس و مدافع حرم به ویژه سردار حاج قاسم سلیمانی،اظهار کرد:دهه فجر از روزهای فراموش ناشدنی تاریخ ملت سرافراز ایران اسلامی است.
🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش ایثار گیلان،پاکاری،شهدا را اسوه های ایثار، ایمان، اراده بلند و اندیشه بزرگ دانست و افزود: شهدای انقلاب با نثار خون خویش از آرمان ها و ارزش های اسلامی و انقلابی پاسداری کردند و با دفاع از کیان ملت و کشور سرافرازی نظام را رقم زدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه ملت های مسلمان تنها به مدد فرهنگ والای ایثار و شهادت می توانند در برابر قدرت های استکباری قد علم کنند،گفت:شهدا،جانبازان و آزادگان با تاسی از فرهنگ ایثار و شهادت زمینه استقلال و عزت و افتخار ایران را هم در دوران انقلاب و هم در هشت سال دفاع مقدس فراهم کردند.
پاکاری تعظیم شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را یک وظیفه ارزشمند و متعالی دانست و تصریح کرد: در ایام الله دهه فجر مردم ایران به پاس فداکاری و رشادت و جانفشانی شهدا با این اسطوره های همیشه جاودان تجدید میثاق می کنند.
وی فرهنگ ایثار و شهادت را یک فرهنگ دینی دانست و خاطرنشان کرد: ترویج این فرهنگ متعالی و انتقال آن به آیندگان یک وظیفه ملی است.