مطالبه مهم بیمه شدگان تامین اجتماعی صومعه سرا ساخت مرکز درمانی تامین اجتماعی در این شهر است
مطالبه مهم بیمه شدگان تامین اجتماعی صومعه سرا ساخت مرکز درمانی تامین اجتماعی در این شهر است
رشت_سرتوک_دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در دیدار با دکتر قنبرپور سرپرست مدیریت درمان استان ، ساخت مرکز درمانی تامین اجتماعی در شهر صومعه سرا را یکی از مطالبات مهم بیمه شدگان این شهر بیان نمود.

به گزارش سرتوک به نقل از خط گیلان ، دکتر قنبرپور سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان در این دیدار اظهار داشت ساخت مرکز درمانی تامین اجتماعی از برنامه های توسعه ای مدیریت درمان در سال ۱۴۰۰ است و هم اکنون اقدامات اولیه برای تهیه زمین مناسب انجام گرفته است .

سرپرست مدیریت درمان استان در این دیدارضمن ارائه گزارشی از عملکرد مدیریت درمان استان به اجرای طرح نسخه الکترویک و حذف دفترچه درمانی در مراکز طرف قرارداد سازمان در سطح کشور اشاره نمود و اظهار داشت : این طرح در استان گیلان با تشویق و ترغیب پزشکان به سرعت در حال اجرا می باشد .

دکتر قنبر پور تشکیل پرونده الکترونیک بیماران را یکی از مزایای مهم این طرح عنوان نمود. ایشان افزود سازمان برای ارتقای کمی و کیفی خدمات ، با جدیت پیگیر دیجتالی نمودن ۳۰خدمت از خدمات خویش برای بیمه شدگان است.

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان به ساخت بخش جراحی قلب و آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی در محوطه بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) و افزایش ده تخت ویژه نوزادان این بیمارستان اشاره نمود.

براساس این گزارش دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی اقدامات سازمان برای دیجیتالی نمودن خدمات را ستود و اظهار داشت : انجام این تغییرات می تواندگام موثری در ارتقای خدمات سازمان تامین اجتماعی باشد.

وی در ادامه به درخواست بیمه شدگان شهر صومعه سرا برای ساخت مرکز درمانی تامین اجتماعی این شهر اشاره نمود و افزود: پی گیری های لازم را برای به ثمر رسیدن این مطالبه مهم خواهد نمود .