نصب ۳۳ دوربین ثبت تخلف رانندگی در رشت
نصب ۳۳ دوربین ثبت تخلف رانندگی در رشت
رشت_سرتوک_فرماندار رشت از نصب 33 دوربین ثبت تخلف رانندگی و کنترل سرعت در رشت تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش سرتوک ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی در جلسه شورا ترافیک شهرستان رشت با اشاره به اینکه در تمام جوامع، انسان ها، محور اصلی توسعه هستند، اظهار داشت: هر جایی که انسان وجود داشته باشد، برای ارتقای سطح زندگی و سلامت آنها برنامه ریزی می شود و از این رو باید تمامی تفکرات، اقدامات و اندیشه های مسئولین، در راستای سلامت جامعه و حفظ جان انسانها برنامه ریزی شود.

مقام عالی دولت در مرکز استان با با تاکید بر اهمیت توسعه فرهنگ ترافیک، تصریح کرد: صرف توجه به کارهای فیزیکی و غفلت از توسعه و نهادینه سازی فرهنگ ترافیک موجب بالا بودن آمار تصادفات و مرگ و میر ها شده است.

وی در ادامه افزود: پیشنهادات مطروحه در شورای ترافیک بایستی پیوست فرهنگی داشته باشد تا خروجی مصوبات این شورا به توسعه فرهنگ ترافیک در سطح شهرستان کمک کرده و اثرگذاری آن مشاهده گردد.

مهندس فتح اللهی با اشاره به ارائه طرح های کارشناسی در راستای کاهش بار ترافیکی و پیشگیری از تصادفات، افزود: انجام کار کارشناسی جهت طرح موضوع و تصویب در مصوبات شورای ترافیک بسیار دارای اهمیت است و بایستی برای اجرای مصوبات مذکور زمان تعیین و از دستگاه های مرتبط مطالبه گردد.

فرماندار رشت با تاکید بر ضرورت هوشمند سازی کنترل ترافیک سطح شهر، افزود: با توجه به نصب ۳۳ دوربین ثبت تخلف تا پایان سال جاری در سطح شهر رشت، بایستی این روند با جدیت بیشتری ادامه پیدا کند تا با ایجاد یک سیستم کنترل ترافیک کاملا هوشمند، نیاز به حضور فیزیکی پلیس نباشد.