نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان خبر داد؛ ایجاد قرارگاه مشترک دانشگاه علوم پزشکی و سپاه قدس برای مهار کرونا
نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان خبر داد؛ ایجاد قرارگاه مشترک دانشگاه علوم پزشکی و سپاه قدس برای مهار کرونا
نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان از ایجاد قرارگاه مشترک دانشگاه علوم پزشکی گیلان و سپاه قدس برای مهار کرونا ویروس خبر داد.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش پایگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا) ؛ دکتر شادنوش -نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان گفت: با توجه به شرایط ویژه ای که درخصوص برخورد بابیماری کرونا در استان به وجود آمده مقرر شد که قرارگاهی مشترک بین دانشگاه علوم پزشکی گیلان و سپاه قدس گیلان تشکیل شود و مدیریت این بیماری را در استان به عهده بگیرد.
وی افزود: این قرارگاه در دو حوزه بهداشت و درمان فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
دکتر شادنوش افزود: در حوزه درمان با به میدان آمدن همه امکانات سپاه قدس و نیروهایی که در اختیار دارد و امکانات لجستیکی که در دست دارد تلاش می شود تا خدمات تخصصی دانشگاه درحوزه سلامت و درمان مبتلایان به کرونا سرعت و کیفیت بهتری پیدا کند.
نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان گفت: در حوزه بهداشت هم باتوجه به همه امکانات سپاه و با تکیه بر نیروی تخصصی دانشگاه علوم پزشکی و امکانات و زیر ساخت هایی که دارد، در آموزش، پیشگیری، ضدعفونی کردن همه اماکن استان و در حوزه مراقبت از شیوع بی رویه این ویروس مدیریت لازم صورت پذیرد.
این مقام مسوول با اشاره به اهمیت موضوع افزود: چنانچه همکاری تک تک مردم نباشد کار بسیار پیچیده و مشکل خواهد بود.
وی در اخر یاد اورد شد :مسولین استان در همه رده ها با درک شرایط موجود باید همه امکانات خود را به صحنه بیاورند