نگاه ویژه مجلس به تخصیص منابع کافی برای بیمه سلامت
نگاه ویژه مجلس به تخصیص منابع کافی برای بیمه سلامت
رشت_سرتوک_عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، نسبت به رویکرد قوه مقننه به تخصیص منابع کافی برای بیمه سلامت تاکید کرد.

به گزارش سرتوک ، جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خبرنگار آی هینا، با اشاره به اینکه بیمه سلامت در شرایط سخت اقتصادی جامعه کمک موثری در کاهش مشکلات بهداشتی و درمانی است گفت: باید بتوان اقدامات لازم را درجهت تسهیل شرایط درمانی مردم انجام داد، این مساله نیازمند توجه ویژه به مشکلات سازمان بیمه سلامت در بحث اعتبارات و منابع مورد نیاز است.

نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کمیسیون برنامه و بودجه و تلفیق مجلس درزمان بررسی لایحه بودجه راهکارهای لازم را برای اختصاص منابع به بیمه سلامت بررسی خواهد کرد افزود: جهت دهی بودجه باید به سمت کاهش مشکلات و آسیب های بخش های خدمات رسان دولت به ویژه حوزه بهداشت و درمان حرکت کند، دراینکه حوزه سلامت نیازمند اعتبارات بیشتری است شک و شبهه ای وجود ندارد که نمایندگان بدون تردید به این مساله توجه خواهند داشت.

وی با تاکید براینکه بیمه سلامت می تواند با دریافت منابع مناسب به کاهش مشکلات اقشار آسیب پذیر جامعه کمک کند تصریح کرد: بیمه سلامت نقش مهمی در حوزه درمان دارد، چرا که افراد بسیاری درروستاها از خدمات این سازمان استفاده می کنند ، لذا باید تا جای ممکن به کاهش مشکلات بیمه سلامت کمک کرد.