همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر، انجام شد: بهره برداری از ۱۲ پروژه عمرانی و عام المنفعه در بخش خشکبیجار
همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر، انجام شد: بهره برداری از ۱۲ پروژه عمرانی و عام المنفعه در بخش خشکبیجار
همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر، 12 پروژه عمرانی و عام المنفعه صبح امروز در بخش خشکبیجار رشت افتتاح شد.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستانی رشت، همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر، چند پروژه عمرانی و عام المنفعه در بخش خشکبیجار با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رشت  به بهره برداری رسید.

پروژه های عمران شهری شامل آسفالت معابر شهری و رونمایی از تابلوی ورودی شهر خشکبیجار با اعتبار ۵۶۰ میلیون تومان، ۶ واحد مسکن مددجویان و محرومین با اعتباری بالغ بر ۲۵۶ میلیون تومان، ۴ پروژه تقویت شبکه برق رسانی با اعتبار ۸۹۳ میلیون تومان و پروژه باشگاه ورزشی بدنسازی روستای جیرکویه با اعتبار ۲میلیارد تومان از جمله پروژه هایی بود که با حضور مسئولان شهرستان رشت و بخش خشکبیجار به مناسبت دهه فجر افتتاح شد.

بخشدار خشکبیجار در حاشیه افتتاح این پروژه ها با بیان اینکه در دهه مبارک فجر ۱۶ پروژه عمرانی و اقتصادی در سطح این بخش به بهره برداری رسیده است، افزود: این پروژه ها شامل تقویت شبکه برق رسانی، نوسازی مدارس، عمران شهری، مسکن مددجویان، آبرسانی، گردشگری و اشتغالزایی بوده است.

سید رضا صفوی ادامه داد: جهت بهره برداری این پروژه های قریب به ۶ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده و از این طریق برای ۶۶ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است.

گفتنی است بازدید از نمایشگاه صنایع دستی و سوغات محلی راه اندازی شده در محوطه شهرداری خشکبیجار، ادای احترام به گلزار شهدای گمنام بخش خشکبیجار  و بازدید از ستاد مدیریت بحران و ماشین آلات برف روبی بخش خشکبیجار از دیگر برنامه های نهمین روز دهه مبارک فجر ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان رشت بود.